Lakers zainteresowani Raja Bellem

Po podpisaniu nowego trenera, Lakers chcieliby podpisać kontrakt z obrońcą Utah Jazz – Raja Bellem. Zawodnik ma dobre stosunki z generalnym menadżerem LAL, którym jest Mitch Kupchak, a także z Kobe Bryantem.

Niestety D’Antoni nie jest pewny co do tego ruchu. Pamiętajmy, że obecny trener Lakers, podobnie jak w przypadku Nasha, był też trenerem Bella za czasów gry w Suns.


Nie chce zagłębiać się w sytuację finansową Lakers, ale w skrócie drużyna nie jest pewna co do zwolnienia jednego z zawodników (muszą zwolnić miejsce w składzie), wypłacenia mu pieniędzy z kontraktu, a następnie wykupienia kontraktu Bella z Jazz.

Utah Jazz przekonują swojego zawodnika, aby poczekał jeszcze sezon, aż oferta będzie satysfakcjonować obie strony. Bell jest w stanie podpisać kontrakt za minimum dla weterana, a Jazz wypłacą zawodnikowi resztę pieniędzy, które zarobiłby w tym sezonie ($3.5 milionów). Agent zawodnika – Herb Rudoy poszukuje klubów, które chciałyby Bella w swoim składzie. Poza Lakers zainteresowanie okazywali też Bulls, ale nie złożyli jeszcze żadnej oferty.

Ps. Jak przypomniał Piotr Wierzbicki na Facebooku Kobe i Raja delikatnie mówiąc nie byli najlepszymi przyjaciółmi na boisku.

Komentarze do wpisu: “Lakers zainteresowani Raja Bellem

  1. z Artestem i Barnesem tez a grali razem i wychodziło im to

Comments are closed.