Jeremy Lin o jego szansach na zostanie All Starem

Ubiegłoroczne Linsanity już dawno minęło, ale dzięki temu każdy wie o Jeremy’m i o tym, że potrafi dobrze grać. W tym sezonie zdobywa on 10 punktów i 6.3 asysty na mecz. Może nie są to oszałamiające statystyki, ale Lin zapowiada, że będzie jeszcze lepiej. Dzięki ciężkiej pracy twierdzi, że ma szanse dostać się do składu All Star Team.

Na pytanie ze stacji ESPN czy myśli, że ma szanse na taki zaszczyt odpowiedział: „Kiedyś, jasne. Teraz mam jeszcze dużo do zrobienia, ale w przyszłości, oczywiście.”

„Staram się być coraz lepszy z każdym rokiem. Jeśli będę pracował nad elementami, które sprawiają mi teraz problemy, myślę że dostanę taką szansę.” Zakończył Lin.

Jeremy ma też ten plus, że w głosowaniu na zawodników mających brać udział w meczu gwiazd ma wsparcie niemal całej Azji (Yao Ming też miał ich wsparcie i brał udział w All Star Game 7 razy).

Dziś Houston Rockets będą grać z NY Knicks, czyli z byłą drużyną Lina. NYK mają bardzo dobry bilans jak na razie (8-2) i budzi to podziw w ich byłym zawodniku. „Myślę, że Knicks z pewnością są kandydatem do zdobycia mistrzostwa. Mają świetną drużyną„. Mówi Jeremy. „Mają dobrą obronę jak i świetnego trenera, posiadają doświadczonych zawodników, którzy ufają sobie nawzajem.” 

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

6 komentarzy

 1. Szerszeń pisze:

  Adam wkradl sie maly blad,bo Knicks maja bilans 8-2.

 2. gratek pisze:

  Niestety azjatycka brać sprawi mu prezent i go wybierze do ASG. Niestety, bo nawet nie jest blisko do bycie w top10 jedynek.

  • Szerszeń pisze:

   ‚1’ to najlepiej obsadzona pozycja w lidze.Ja mysle,ze Lin nawet nie jest TOP 20 jedynek.
   Paul,Rondo,D-Will,Rose,Parker,Nash,Westbrook,Irving,Lowry,Jennings,Felton,
   Kidd,Walker,Holiday,Rubio,Lilliard,Lawson,Curry,Miller,Conley sa lepsi

  • lordam pisze:

   Jeszcze Collison a być może nawet Dragić i Nate Robinson

 3. oxlade pisze:

  I jeszcze John Wall! Zapomnieliście o nim :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *