Poznajcie bliżej Bernarda Jamesa

Ekipa ze stacji TNT czyli Ernie Johnson, Kenny Smith, Charles Barkley i Shaquille O’Neal rozmawiali o tegorocznym 33 wyborze w drafcie, z którym został wybrany przez Cavs Bernard James. Dennis Scott z NBA TV  przeprowadził z Jamesem wywiad, dzięku któremu możemy go bliżej poznać .

Jest to nietypowy zawodnik NBA ponieważ służył on w Amerykańskiej armii. Zamiast szybko w młodym wieku przejść na zawodowstwo i zarabiać pieniądze, postanowił poświęcić swoje życie dla kraju. To świadczy jak bardzo jest dojrzały. Trenerzy na pewno nie będą mieć z nim problemów.

Komentarze do wpisu: “Poznajcie bliżej Bernarda Jamesa

  1. Dojrzały? Był po prostu głupi. Niech autor wpisu pamięta, że armia usa to coś zupełnie innego niż to co było do niedawna w Polsce. Służą tam wyłącznie ochotnicy i to za godziwe pieniądze. wybrał więc prawdopodobnie mniejszą kasę w imię czego? Służenie w armii kraju, który okupuje inne i zabija setki tysięcy cywili chluby mu nie przynosi. Pomijam już fakt, że służba dla kraju, który dyma swoich obywateli na każdym kroku i jest sprzeczny z ideą ojców założycieli też nie świadczy najlepiej, ale prawdopodobnie jak 99% czarnych jest beneficjentem państwowej pomocy więc tu mógł jak każdy rozsądny człowiek myśleć o swojej kieszeni.

Comments are closed.