Harden o swoim kontrakcie

Ostatnio głośno się zrobiło, o tym, czy James Harden jest wart maksymalnego kontraktu, który prawdopodobnie zaoferują mu Thunder. Harden wypowiedział się niedawno, że oczekuje przedłużenia swojego kontraktu pod koniec października.

James Harden ciągle powtarza, że chce zostać w Thunder i jeśli będzie miał taką możliwość to tak zrobi, ale nasuwa się pytanie: Jeśli ma zostać w drużynie, to czemu OKC już mu nie zaoferowało kontraktu?


Zawodnik na takie pytanie odpowiedział na media day w Thunder: „To zależy od mojego agenta. Niech on zajmie się sprawą kontraktu, a ja skupię się na koszykówce.”

Harden chce maksymalnego kontraktu, ale takie rozwiązanie dużo kosztowałoby drużynę z Oklahoma City. Luxury tax wynosiłby po podpisaniu kontraktu około $23 miliony. Jeśli przed 31 października OKC nie przedłuży kontraktu z Hardenem to zostanie on zastrzeżonym wolnym agentem.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. qumawan pisze:

    nie jest warty maska, Ci gracze mają nawalone w głowie :) tylko kasa i kasa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *