Marquis Daniels zostanie „Kozłem”.

Milwaukee BucksWg doniesień Boston Globe, ex gracz Celtów – Marquis Daniels – jest gotów podpisać umowę z drużyną z Milwaukee. Warunki finansowe umowy nie są powszechnie znane, ale wiadomo, że zawodnik podpisze z Bucks jednoroczny i gwarantowany kontrakt.

31-letni swingman swoją przygodę w NBA rozpoczął w 2003 roku w Dallas. Tam też poznał pierwszy smak finałów NBA, 2006 roku. Po trzech latach gry dla Mavericks przeniósł się do Indianapolis i następne trzy lata spędził wśród Pacers.

Podczas swojego najlepszego sezonu w lidze, 2008-09, osiągał on średnie dla Pacers, na poziomie 13.6pkt i 4.6zb. Kolejny rok to już walka o tytuł Mistrza NBA z Boston Celtics.

W lutym 2011 roku doznał on bardzo groźnego upadku, wskutek zdrzenia z Gilbertem Arenasem, przez co stracił resztę sezonu i uszkodził rdzeń nerwowy. Celtowie by oszczędzić na podatkach wymienili gracza jeszcze przed końcem lutego do Sacramento Kings, dla których Daniels nie zagrał ani jednego spotkania. Po lock oucie wrócił on w szeregi teamu Doca Riversa, by rozegrać sezon najgorszy w karierze, na poziomie 3.2pkt i 1.7zb.

Poniżej kadra zespołu Scotta Skilesa na najbliższe rozgrywki:

S. Dalembert,  J. Przybilla, E. Udoh

D. Gooden, E. Ilyasova, L. Sanders

L. Mbah a Moute, M. Dunleavy, J. Henson, T. Harris

M. Ellis, D. Lamb

B. Jennings, B. Udrih

Komentarze do wpisu: “Marquis Daniels zostanie „Kozłem”.

  1. Może i najgorszy, ale trzeba przyznać że w paru meczach ratował skóre Celtom

Comments are closed.