Cavs zamiast Rockets w wymianie z Howardem w roli głównej?

Jak donosi ESPN, Los Angeles Lakers nie rezygnują z możliwości pozyskania Dwighta Howarda. Tym razem, w rozmowach na temat ewentualnej wymiany biorą udział przedstawiciele Lakers, Magic i Cavaliers.


Jak donosi Rick Bucher z ESPN, do całej wymiany mogą włączyć się Cavaliers, którzy zastąpią Rocekts o czym pisał wczoraj Wojtek. Według najnowszych doniesień do Cleveland miałby powędrować Andrew Bynum wraz z pickami, Magic otrzymaliby Andresona Varejao i wybory w drafcie, a Dwight Howard w końcu trafiłby do Lakers.

GM Cavs Chris Grant, przebywał w ostatnich dniach w Las Vegas, śledząc spotkania Summer League, ale źródła ligowe donoszą, że w pilnym trybie poleciał do Ohio, prawdopodobnie negocjować transfer z udziałem Howarda. Cavs podobnie jak wcześniej Rockets zostali zaangażowani do ewentualnego transferu, ponieważ oba kluby mają odpowiednio dużo miejsca w salary cap, aby przyjąć kontrakt Bynuma.

Lakers i Cavs , pozyskując odpowiednio Howarda i Bynuma nie mają pewności, że ci gracze będą chcieli podpisać przedłużenie kończących się za rok kontraktów, ale mimo to oba zespoły byłyby w stanie zgodzić się na taką wymianę o ryzyko związane ze stratą środkowych po zaledwie sezonie.

Komentarze do wpisu: “Cavs zamiast Rockets w wymianie z Howardem w roli głównej?

 1. To że Howard podpisałby przedłużenie kontraktu w Lakers jest dość prawdopodobne. Jednak Bynum w Cavs? Cavs nie będą teamem na mistrzostwo nawet ze zdrowym Irvingiem. Chyba że zależy mu na kasie, a nie na kwestiach sportowych. Bardziej widzę, że Bynuma po roku przejmuje Nets, albo jakieś Celtics, które będzie miało trochę miejsca w salary cup.

  1. Bynym w jednym z wywiadów powiedział, że Cavs są jednym z zespołów z którymi by podpisał przedłużenie kontraktu. Natomiast podobno nie podpisałby z Magic

  2. dodał ,że szanuje Byrona Scotta i chciałby zagrać z Kyriem Irvingiem

  3. Irving to może być jeden z najlepszych PG w lidze, więc czemu mieliby za 2-3 lata nie być kontenderem ?

  4. Lol ,a LA będą teamem na mistrzostwo ? Może w tym roku jeszcze tak ,ale za rok ? Czy za dwa , będą bić się o wejście do PO , nie mówiąc już co stanie się z drużyną gdy odejdzie największa gwiazda. Cavs, mają świetny młody perspektywiczny team , jeśli wypali talent Waitersa, to z miejsca walczą o finał.

 2. Tylko, że ze zdrowym Bynum’em z miejsca są w TOP 4-5 na wschodzie, a to już coś, przez następne 2-3 offseason wzmocnienia i obudowanie Irving’a i Bynum’a zadaniowcami i może być pięknie.

 3. Tiaaaa…. Już to wiedzę. Orlando oddaje Howarda za Varejao, pick-i poza loterią i bez oddania żadnych przepłaconych kontraktów. To już lepiej oddać go za młodzież z Houston.

  1. tylko, że za rok zostają z niczym i z nikim, bo Dwight już odejdzie za darmo.

  2. Nie twierdzę, że jest to oferta lepsza niż żadna, ale na stole były co najmniej 3 lepsze.
   1) Atlanta
   2) Lakers-Houston
   3) Nets

  3. od poprzedniego off season i zablokowania wymiany Paula już nic mnie nie zdziwi;-)

 4. Po kiego Cavs Bynum. Mają T.Zylera i chcą się odbudowywać przez draft. Podobno nawet zawiesili rozmowy, bo Lakers nie chcieli im poddać picków razem z Bynum-em. Na tej pazerności mogą się przejechać.

Comments are closed.