Deron wybierze między Nets a Mavs.

Autor: Bartek Berbeć

Deron Williams powinien być tego lata jednym z najgorętszych nazwisk na rynku transferowym. Zawodnik zdecydował jednak, że będzie rozmawiał tylko z dwoma klubami.

Teoretycznie Deron Williams powinien zostać w nowo uformowanych Brooklyn Nets, jednakże wszystko zależy tylko od niego. To on ma opcję w kontrakcie, którą może wykorzystać lub też nie, a więc piłeczka leży po jego stronie.

Momentami wydawało się, że odejście „D-Willa” jest niemal pewne, ale okazuje się, że tak nie jest. Jeden z najlepszych rozgrywających świata wciąż nie podjął decyzji, ale wedle źródeł liczą się tylko dwa zespoły – Brooklyn Nets oraz Dallas Mavericks..

Zespół, który będzie występował w Barclays Center musi jednak skusić Williamsa wzmocnieniami, najlepiej sprowadzeniem Dwighta Howarda z Orlando Magic. Niedawno mówiło się, że od tego uzależnione jest pozostanie Derona. Dallas bowiem daje mu z miejsca realną szansę na walkę o mistrzowstki tytuł, u boku Dirk Nowitzki , a Nets są póki co jedną z najgorszych drużyn w lidze.

Jakiegokolwiek wyboru Williams nie dokona, może on zmienić układ sił w NBA.

Komentarze do wpisu: “Deron wybierze między Nets a Mavs.

Comments are closed.