Coach Bryant

Od kilku dni szukałem tego filmiku na YT. Kobe Bryant od pięciu spotkań pauzuje z powodu kontuzji podudzia, ale wszyscy znamy jego zaangażowanie w grę i kiedy brakuje go na parkiecie, doskonale odnajduje się w roli… trenera. Od czasu kontuzji za każdym razem zasiada na ławce obok Johna Kuestera, zaciekle wymieniając uwagi na temat tego co dzieje się na parkiecie. Jednym z ciekawszych highlightów tego sezonu będzie moment, w którym „Black Mamba” rozrysowuje akcję na tabliczce trenerskiej, tłumacząc coś Andrew Bynumowi podczas niedzielnego spotkania z Mavs. Myślicie, że KB24 ma szansę zostać kiedyś dobrym trenerem?

Matt Barnes chwali swojego kolegę:  “He’s more talkative as a coach. He knows the game so well. For him to be able to sit back, he sees things during the game. But to sit back and see the whole game, the little parts that he adds to it, helps everybody.”

Komentarze do wpisu: “Coach Bryant

  1. Polecam wszystkim obejrzec dokument Kobe Doin’ Work aby przekonac sie jak wiele do tej druzyny wnosi Bryant… Mysle ze po zakonczeniu kariery na pewno odnajdzie sie jako trener. 
    PS. Link do dokumentu – http://youtu.be/TIgmXTaLeBM

Comments are closed.