Eric Gordon wypada z gry na 2-3 tygodnie

Jak poinformowały media z Nowego Orleanu Eric Gordon doznał poważnej kontuzji i nie wystąpi na parkietach NBA przez długi okres czasu, bowiemprzez 2-3 tygodnie.
Eric Gordon doznał obrzęku prawego kolana i po opuszczeniu czterech spotkań z rzędu opuści kolejne 2-3 tygodnie gry. Najlepszy zawodnik New Orleans Hornets po rozegraniu swojego pierwszego meczu dla „Szerszenie” z Phoenix Suns nie wystąpił w kolejnych czterech z powodu mocno obolałego kolana. Dwa dni temu wystąpił już jednak z Philadelphią 76ers i rozegrał solidne 39 minut na parkiecie, ale jak się dzisiaj dowiedziano grał mimo niewykrytej kontuzji.

Eric Gordon wciągu dwóch spotkań rozegranych dla New Orleans Hornets zdobył średnio 21 punktów, 5 zbiórek, 2 asysty, 2 przechwyty i 1.5 bloku w równe 39 minut gry.

3 komentarze

  1. ditroit1221 pisze:

    Ta i to jest ta złota wymiana dla NOH. Będzie jeszcze śmieszniej jak Gordon nie przedłuż umowy i zobaczymy co wtedy powie leśny dziad. że ta wymiana była lepsza po względem sportowym?

  2. woy9 pisze:

    niestety muszę dodać, że ja od początku stawiałem na lepszy deal z Lakers i Rockets. Scola-Odom-Martin w Hornets wyglądali by lepiej niż tercet Okafor-Kaman-Gordon. Solidny trzon? nic z tego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *