Idą święta…

Idą święta, które w tym roku wiążą się także z początkiem rozgrywek, co zapewne wszystkich cieszy. Lecz jak co roku, otrzymujemy także specjalne świąteczne kolorystyki butów z tej okazji. O Zoom Kobe VII już był wspomniane, teraz także są pierwsze zdjęcia Lebron 9 oraz Zoom KD IV. Jak się podoba cały świąteczny pack?

Komentarze do wpisu: “Idą święta…

 1. Szczerze? Wszystkie te modele wyglądają „słabo”.
  Najlepiej wyglądają Jordany (ale od Melo a nie Flash’a).

  A co do wygody – buty Kobe niszczą system – ale wolę czarne (jako jedne z niewielu, to w czarnym kolorze model na PO był świetny – dobry na nodze, wygodny i warty ceny. Może i pozostałe też są warte, ale wyglądają tragicznie).

  ps.
  Nie przepadam za Melo i Kobe’m – poprostu mają najfajniesze buty

  end.

 2. Najlepiej wyglądają LeBrony, choć rewelacji nie ma (poprzednie świąteczne wersje były dużo lepsze)

 3. Fakt mam czarne Kobe i chyba nie wymienie ich przez najbliższe 5-6 lat tylko z powodu wygody.

 4. Miałem kiedyś buty Kobe IV. Rewelacja. Świetnie się w nich grało. Pomimo że były krótkie nigdy nie miałem problemu z kręceniem kostki. Jedyny minus to słaba amortyzacja na pięcie. Ale te buty są raczej dla lekkich graczy. Ja ważę powyżej 100kg.
  Co do LeBronów… Dowiadywałem się o te buty u kilku osób które handlują sprzętem koszykarskim. Zaufanych osób. Wszyscy mi je odradzali. Mają słabą stabilizację. Mają zaokrąglone kanty podeszwy na systemie na pięcie.
  Rewelacyjne są Melo7. Z kim bym nie rozmawiał mówi że jedne z najlepszych butów. I wytrzymałe i świetnie amortyzują i bardzo dobrze trzymają stopę.

  Ale szczerze mogę Wam doradzić Jordany 2011. Idealne buty dla każdego ze względu na wymienne wkładki z systemami. Do tego bardzo lekkie, nie krępują ruchów ze względu na wnętrze buta dostosowujące się do stopy. Idealnie trzymają nogę!! Tylko ta cena… Ale było warto:)

Comments are closed.