Mecz wieczoru – ostatni taniec Jordana i spółki

Ze względu na okoliczności i fakt , że przed nami najprawdopodobniej czarna wizja utraty pełnego sezonu, mamy dla Was wyjątkowe widowisko, na poprawę nastroju. Ostatni mecz Jordana i spółki w finałach 1998 roku przeciwko Utah a notabene też przed lock outem.. Pointa ostatniego sezonu Wielkich Byków, która przeszła do historii ligi jako ostatni taniec Bulls. Zapraszamy.

P.S. Miło jest nam poinformować ,że począwszy od roku czasu i utworzenia wspólnej naszej strony Enbiej.pl a kończąc na dziś, zaglądaliście na naszą stronę ponad 1 mln razy. Ponadto dziś uzyskaliśmy rekord odwiedzin równy 6300 kliknięciom. DZIĘKUJEMY!! 

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

3 komentarze

 1. Fixer pisze:

  dzieki za taki fajny blog :)

 2. slavyan pisze:

  Do zobaczenia przy kolejnych, „okrągłych” liczbach odsłon strony ;)

 3. majecha pisze:

  Gratulacje, nie ustawajcie w świetnie wykonywanej robocie.

  Swoją drogą super mecz na te okazję. Łezka się w oku kręci, po ostatnim rzucie MJ-a ledwo się powstrzymałem przed darciem japy na cały regulator (starzy i sąsiedzi spali – była mniej więcej 04.30)…niesamowicie jest widzieć historię dziejąca się na Twoich oczach. Życzę Wam(redaktorom) i Nam(czytelnikom), by moment milionowych odwiedzin także był taką historią, którą za jakiś czas przy większych liczbach, będziemy wspominać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *