Mecz wieczoru – NCAA na życzenie

Co jakiś czas staramy się spełniać Wasze prośby zawarte w mailach i komentarzach na temat wyboru Meczu Wieczoru. Dziś mamy dla Was dwa rarytasy dotyczące osób nie tylko Granta Hilla jak i Jamesa Worthy’ego, a o nich pytaliście. Przed Wami dwie wielkie konfrontacje z historii NCAA.

Pierwsza z nich to rywalizacja Północnej Karoliny – Tar Heels ( Michaela Jordana, Jamesa Worthy’ego i Sama Perkinsa ) z Georgetown Hoyas ( z Patrickiem Ewingiem ). Druga opcja na ten wieczór dotyczy konfrontacji legendarnych graczy Michigan Wolverines ( Chrisa Webbera, Juwana Howarda czy Jalena Rose’a ) z naszpikowaną gwiazdami ekipą Blue Devils – Duke prowadzoną przez Mike’a Krzyzewskiego (a w niej Grant Hill, Bobby Hurley i Christian Leattner).

Zapraszamy!

Komentarze do wpisu: “Mecz wieczoru – NCAA na życzenie

  1. jest mozliwosc abyscie oprocz pokazywania filmikow na YT dawali tez mozliwosc sciagniecia ich z serwera? Jakis rapidshare czy chocby torrenty?

  2. Witam; raczej nie będziemy tego zabiegu stosować, gdyż chodzi tutaj głównie (inne strony o koszykówce to robią co sugerujesz)o szeroką dostępność i łatwość w odbiorze dla fanów (taki jest cel tego spotkania)..
    Cześć spotkań na pewno znajdziesz na torrenty.org

Comments are closed.