Wrzuta dnia – „Rabuś” Banks

W ostatnich tygodniach bardzo gorąco w te wakacje na linii Policja –  ex gracze NBA. O kilku wybrykach min. Dariusa Milesa i Samakiego Walkera informowaliśmy na przestrzeni ostatniego tygodnia. Na pierwszy plan po minionym weekendzie wysunął się teraz niejaki Sean Banks.

Otóż ex gracz New Orleans Hornets chciał nawiązał do wybryków byłej gwiazdy NBA – Alvina Robertsona – i dał się złapać policji tuż po kradzieży.

Banks, który ma korzenie brytyjskie, grał ostatnimi czasy w D-league czy Puerto Rico. Widocznie nie szło mu najlepiej – a zarabiał stanowczo za mało – bo wziął się za kradzieże!

Były Szerszeń wraz z trzema innymi kolegami, został zauważony przez policję podczas jazdy z nadmierną szybkością. Kiedy radiowóz zbliżał się do podejrzanych by nakłonić przekraczających dozwoloną prędkość do zatrzymania, auto 'złodziejaszków’ momentalnie przyspieszyło..

..Niestety chwilę później wypadło z ulicy, a wpadając na pobocze przekoziołkowało parokrotnie, rozbijając się ostatecznie.

Na miejsce wypadku szybko dotarli policjanci, znajdując nie tylko poobijanych pasażerów samochodu, ale również łup warty 20 tys. USD.  Ustalono też, że skonfiskowane rzeczy pochodziły z dwóch kradzieży.

Banks (203cm, 26 lat) swego czasu uchodził za bardzo utalentowanego skrzydłowego. W 2004 roku został wybrany najlepszym Freshmanem. Następnie min. przez swoje słabe wyniki w nauce (lenistwo?) –  był zmuszony przejść na zawodostwo. Niestety oczekiwania, co do jego osoby były wyższe niż obecność w kronikach policyjnych.

Komentarze do wpisu: “Wrzuta dnia – „Rabuś” Banks

  1. zarzuccie meczyk z pamietnej serii Lakers vs. Kings z 2002 :)

Comments are closed.