Mecz wieczoru – Wizards @ Magic (2004)

Dzisiaj prezentujemy Wam mecz zapomnianych gwiazd. Washington Wizards @ Orlando Magic z 2004 roku. To właśnie w tym pojedynku Tracy McGrady i Gilbert Arenas zdobyli w sumie ponad 100 punktów! Boxscore. Hej, hej – tu Enbiej!

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

6 komentarzy

 1. Mac pisze:

  KRÓL T-Mac pokazał wtedy klasę!!!!!!!!! Mam ten mecz w swojej kolekcji i nieraz już oglądałem. Gdyby nie mały problem z osobistymi to występ McGrady’ego byłby jeszcze bardziej okazały.

 2. klin pisze:

  wie ktos moze jak nazywa sie kawalek ten co leci w tle na poczatku filmu, gdy gada spiker? :)

 3. luk pisze:

  chyba chodzi ci o Jay Z-Dead Presidents

 4. woy9 pisze:

  good job Luk. ja aż tak dobry w tym nie ‚jestem i jaka to melodia:-)’

 5. saturn pisze:

  Występ T-Mac’a rzeczywiście niesamowity, wspaniała predyspozycja rzutowa. Dawno czegoś takiego nie widziałem. No ale sam mecz to już ciężko nazwać pasjonującym widowiskiem.

  Z niecierpliwością czekam na każdy następny „mecz wieczoru”, ale wolałbym mecze z PO lub finałów, emocjonujące jak poprzednio

 6. Woy9 pisze:

  Zobacz jednak jakie oba zespoły miały słabe składy , zwłaszcza Magic (Lue , DeClerq etc.). Obecnie uważam ,że średnie zespoły mają lepsze zaplecze zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *