Wybieramy poster roku

Serwis GetBangedOn przygotował swoje zestawienie najlepszych wsadów w stylu 'in your face’, czyli popularnych posterów. Podpinamy się pod ten świetny klip i oddajemy głos w Wasze ręce – który wsad sezonu 2010/2011 był najlepszym poster-dunkiem?

Sonda znajduje się w rozwinięciu wpisu!


Komentarze do wpisu: “Wybieramy poster roku

 1. Jak dla mnie Wade, Wade i jeszcze raz Wade. To co zrobił w tej akcji, to coś niesamowitego. Ależ on ma w sobie energii!. Żadna obrona nie jest w stanie go powstrzymać, jeśli tylko jest zdrowy.

 2. Mój wołt poszedł na Dżejara Smitha chociaż tak naprawdę ciężko jest z tak świetnych dunków coś wybrać.

  Wsad Blake’a to trochę tak jakby w ciągu 2 sekund wszedł na drzewo żeby strącić gniazdo. Może właśnie za rok w SDC lepiej wykorzystać Mozgova, albo po prostu wnieść na halę jakiś baobab zamiast robić szopki z samochodami i chórem…

 3. Jako fan Clippers powinienem zagłosować na Griffina albo na Jordana, jednak przełamałem się i podobnie jak bargnani, zagłosowałem na JR Smitha. Doceniłem tą siłe która zmiotła rywala z parkietu :)

 4. Moim zdaniem Gibson wymiata w tym zestawieniu, „dunk” Griffina to przecież nie jest tak naprawdę wsad…

 5. Na mnie największe wrażenie zrobili JR Smith, Wade oraz Gibson. wybrać można jednak tylko jednego, więc mój głos otrzymuje ten ostatni ;).

  Pozdrawiam

 6. Dwight nad Jrue??!! WTF?? kiedy to przeczytalem to pomyslalem ze to jakas pomyłka ale potem stwierdzilem, że nie bede przedwcesnie ocenial bo byc może to był super dunk. Po obejrzeniu jednak mogę z całą odpowiedzialnoscia powiedzieć że ten dunk nie powinien sie znaleźć w tym zestawieniu.

 7. Za rok powinien ktoś spróbować zadunkować nad Bareą! To by był poster.

 8. jak dla mnie:
  1. Griffin – niezapomniany, o reszcie się nie będzie pamiętało, choć też były bardzo dobre (drugi i trzeci) lub dobre, ale ten wsad to legenda
  2. Gibson
  3. Smith
  4. Warrick
  5. wade
  6. jordan
  7. Thornton
  8. Howard

Comments are closed.