Informacyjnie dla Was (3)

Na wstępie dziękujemy za ostatnie, bardzo regularne i wysokie odwiedziny. Coraz częściej wybieracie naszą stronę by poczytać o NBA, z kolei  my w redakcji, widząc rosnące zainteresowanie z Waszej strony, chcemy podnosić swój poziom i wzbogać stronę pod różnymi aspektami. Stąd też w nawiązaniu do Waszych sugestii (min. z Forum.Enbiej) udało nam się dokonać pewnych transferów tuż przed najważniejszą częścią sezonu tj. play off.

W składzie walczącym o mistrzowskie pierścienie pojawili się nowi gracze.

1. Od mniej więcej dwóch tygodni, regularnie z nami pisuje już autor Airballa Wojciech Gackowski (dla kolegów – Gacek). Wojtek (trzeci współautor strony, o tym samym imieniu)  zapowiada najciekawsze mecze kolejnego wieczoru z NBA, a lada dzień podzieli się swoimi spostrzeżeniami co do sezonu, podsumowując z nami wydarzenia kończącego się regular season.

2. Od dzisiaj z nami jest też Alik, autor Basket University Olek będzie naszym ekspertem z zakresu wiedzy o NCAA i to on podzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami na temat zbliżających się wielkimi krokami potyczkek z cyklu Final Four. Lada dzień dowiecie się również więcej na temat przyszłych i potencjalnych gwiazd naszej ulubionej ligi, a obecnie studentów.

3. Wraz z dobiegającą do końca fazą zasadniczą,  zaczniemy specjalną serię podsumowań, zaczynając od wyróżnień graczy i na poszczególnych drużynach zakończymy. Będą też specjalne zapowiedzi pod kątem siły drużyn w play off.

Zapraszamy na więcej i dziękujemy, że z nami jesteście


10. osobowa (już!) załoga Enbiej.pl

Komentarze do wpisu: “Informacyjnie dla Was (3)

  1. Hmm, chciałbym tylko zaznaczyć że zawsze uwielbiałem wasz blog czytałem od czasów interii, była to zawsze skarbnica najważniejszych informacji w NBA , ale teraz jestem delikatnie i bardzo pozytywnie przytłoczony tym uniwersum Enbiej, z małego bloga przerodziło się w informacyjnego molocha :) Świetna robota

  2. Taki byl nasz dream,ale zakladalismy taki rozwój gdzieś na NBA finals.tymczasem narzucone tempo samym sobie i Wasze prośby dały nam b.fajny efekt.my również dziękujemy za opinie i komentarze.

Comments are closed.