Wróżbita

Witam typerowiczów. W związku z tym, że w obecnym sezonie nie prowadzę typera, to postanowiłem zaproponować wam nową zabawę. Też polegająca na typowaniu, ale nie wymagającą codziennego typowania. Wiem jak trudno się zmobilizować do systematyczności. Dlatego typujecie raz na cały sezon.

Jednak chciałbym wyjść wam na przeciw i zapytać się was o zdanie. W konkursie będą pytania o typy na nadchodzący sezon zarówno zespołów jak i indywidualne osiągnięcia zawodników. W związku  z tym wolelibyście, żebym:

 1. Podał wam listę zawodników do typowania, którzy byli najlepsi w poprzednim sezonie w danej kategorii?
 2. Czy wolicie sami wybrać 5 swoich ulubionych zawodników do każdej kategorii i obstawić ich osiągi? Np. LBJ – 26,5 pkt/mecz; Drummond 15,5 zb/mecz.

Na odpowiedzi czekam do 12.10

Typowanie we „Wróżbicie”  zaczynamy od 14 do 22 X. Wtedy podane zostaną zasady.

Zapisy i regulamin do „Typera” od 15 X.

 

8 komentarzy

 1. Woy pisze:

  Cynik, typera nie będzie, więc bez zapisów

  • cynik pisze:

   No co ty? Enbiej bez Typera? Zestawy są przygotowane. Mogłeś mnie uprzedzić wcześniej. Myślałem, że to ktoś z was ogarnie. W ostateczności mogę kontynuować zabawę.

  • Woy pisze:

   Żadna z osób nie podjęła się liczenia z braku czasu. Wszyscy już pracują i część jeszcze studiuje ,a proponowane osoby odmówiły.

 2. cynik pisze:

  Typer będzie. Nawet jakbym miał spać tylko 2h godziny dziennie.

 3. Thegodnr12 pisze:

  Ostatnie 4 lata zaspałem na zgłoszenie. Mam nadzieję,że w tym roku uda mi się zapisać :)

 4. pop pisze:

  Wow Cynik, waleczny niczym Rodman na tablicach

  jeśli chodzi o nową zabawę – wolałbym wybrać sam swoich zawodników indywidualnie z prostej przyczyny, nie wszystkich mogę oglądać…

  ale… być może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie Cyniku będzie narzucenie nam odgórnie powiedzmy sobie (w uproszczeniu) „kategorii”

 5. August pisze:

  Chcemy Typera – Cyniku trzymamu kciuki za wytrwałość… A co do wróżbity to jasne że wygodniej byłoby wybrać z listy, ale wtedy możemy nie uwzględnić jakiegoś „czarnego konia”. Więc może lepiej wskazać samemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *