Nik Stauskas oraz Wade Baldwin trafiają do Indiany Pacers

Daryl Morey swoim zwyczajem szaleje w Trade Deadline. Czyszczenie kadry pełną gębą żeby pozyskać zawodników, którzy będą realnym wzmocnienie w walce o pierścień trwa w najlepsze. Tym razem jego ofiarami padli Stauskas oraz Baldwin.

Obaj gracze nie założyli nawet koszulki Houston w oficjalnym meczu, więc nie mają żadnej wartości dla zespołu, wymiana ma prawdopodobnie na celu zejście z salary cap w celu uniknięcia płacenia dodatkowego podatku.

Stauskas odgrywał w tym sezonie marginalną rolę w Portland, grywał tam średnio 15.3 minuty rzucając w tym czasie raptem 6.1 pkt. Jeszcze mniejsze znaczenie dla Trail Blazers miał Balden, który na parkiecie spędzał średnio 5.9 minut. Obaj niedawno dołączyli do Rockets, skąd dalej są wysłani w świat NBA.

Aktualizacja:

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

1 Odpowiedź

  1. darko pisze:

    PTB – Cavs – Rockets – Indiana w 3 dni….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *