Wyniki i statystyki dzień #43 : LeBron wyrzucony, ale zwycięski

Miami Heat(10-10) Cleveland Cavaliers (14-7) 97:108

• Kevin Love był on fire, trafiał rzut za rzutem i zdobył 38 pkt na świetnej skuteczności w 25 min
  • 32 oczka Love’a padło łupem gracza w pierwszych 24 minutach  meczu
  • Love – 38 Pts, 10-16 Fg, 4-8 Fg3, 14-17 Ft, 9 Reb
  • Cavs wygrali drugą odsłonę 40-25
  • LeBron James po raz pierwszy w swojej karierze (1082 mecze) wyleciał z boiska za dyskusje z sędziami (krzyk i gesty)

• 6 graczy Jazz zanotowało punktowe double figures, znów błyszczał Derrick Favors, który ewidentnie odżył przy kontuzji Rudy’ego Goberta
  • Derrick Favors – 24 Pts, 12-16 Fg, 9 Reb, 5 Ast, 3 Blk . Z nim w formie Jazz wygrali 4 z ostatnich 5 spotkań. Favors w czterech z nich przekraczał 15 pkt (3-krotnie przekraczał 20-stkę)
  • Jazz, którzy potrafią świetnie bronić, zatrzymali bardziej ofensywnych Nuggets na 29 punktach w samej drugiej połowie!

• Eric Bledsoe – 21 Pts, 7-10 Fg, 3-4 Fg3, 5 Reb, 5 Ast, 3 Stl, 24 Min
  • Kings po wygranej nad Mistrzami spoczęli na laurach :-)
  • pozwolili rywalom na 59% skuteczności w ich hali
  • Królowie mają bilans 0-4 w tym sezonie w meczu „back to back”
  • spudłowali też pierwszych 7 wolnych z 12 wykonywanych
  • Randolph – 10 Pts, 5-9 Fg, 5 Reb, 19 Min
  • Labissiere – 11 Pts, 4-8 Fg, 6 Reb, 24 Min
  • Fox – 4 Pts, 2-10 Fg, 0-3 Fg3, 24 Min
  • Koufos – 2 Pts, 0-2 Fg, 7 Reb, 14 Min
  • Mason – 8 Pts, 3-9 Fg, 7 Ast, 24 Min

Lubisz naszą pracę? Wspieraj nas na Patronite.pl!

Komentarze do wpisu: “Wyniki i statystyki dzień #43 : LeBron wyrzucony, ale zwycięski

1. Niestety pewnie jak wróci Teague to nie pogra za bardzo u Thibodau

1. Niech mi ktoś powie na ch…j Markkanen rzuca tyle trójek? 15 rzutów z tego 11 za 3. Bliżej kosza byłby efektywniejszy. Trójki to powinien być w jego wykonaniu taki bonus. Nie jest Currym.

1. Lopez jest pod koszem, a on gra jako strech-4, pod kosz musi nabrać masy i/lub siły sprytu, w sezonie rzuca dalej całkiem nieźle – 34.3% za 3 punkty. Jeszcze pewnie trochę w tym winy trenera, który na treningach nie cwiczy akcji pod kosz dla niego. Ale Bulls mają czas na rozwój

2. dla Wizards w końcu ławka wygrała spotkanie, a w końcówce jakieś 5 minut grali w ogóle bez rozgrywającego.

3. Lebron miał dość grania po 38-42 minuty i specjalnie tak zareagował w sytuacji, gdzie nie było faulu. Mecz wygrany był w tym momencie a genialny Lue grałby Jamesem cała czwartą kwartę więc lepiej było pajacować i odpocząć. Z sympatii do Jamesa nie podejrzewam go, że aż tak mógłby płakać po faulu widmo :)