Cavs ruszą po DeAndre Jordana?

Jak donosi Joe Vardon piszący dla Cleveland.com, mistrzowie konferencji wschodniej rozważają wzmocnienie swojego zespołu o centra grającego w Los Angeles Clippers. W drugą stronę miałby powędrować Tristan Thompson.

Tegoroczny sezon nie rozpieszcza Clippers, o czym pisał Kubala. Mają problemy z kontuzjami, ich gra wygląda bardzo słabo, więc prawdopodobnie zaczną rozważać kompletną przebudowę zespołu. W tym celu mogą zdecydować się na wymianę z Cleveland za Tristana Thompsona, jednakże drużyna z Miasta Aniołów pewnie wolałaby przygarnąć pick, który Cavaliers otrzymali od Nets.

Joe Vardon donosi, że dla drużyny z Ohio Jordan miałby być czynnikiem, który pozwoli im pokonać Golden State Warriors dlatego rozważają oni potencjalną wymianę. DJ jest w swoim ostatni roku kontraktowym i kasuje 22.6 mln $, posiada również opcję gracza z sumą 24.1 mln za ewentualny przyszły sezon. Center Clippers notuje w tym sezonie statystyki na poziomie 10.5pk/13.8zb/1.2blk.

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

9 komentarzy

 1. Woy pisze:

  Czyli coś co prognozowałeś :-)
  Jordan Love James Smith Thomas,
  W styczniu wyglądałoby super
  Dalej bez Rose’a, ale z Greenem czy Crowderem oraz Korverem będzie kolejna szansa na finał.

  • allan77 pisze:

   Koby Altman widocznie też upadł na głowę i nie trzyma poziomu. :)

   Myślałem że będą chcieli wyjąć jeszcze Beverley’a bo taki obrońca byłby dla nich bardzo cenny ale w świetle ostatnich informacji plan się wysypał. Sama piątka którą podałeś na papierze wygląda bardzo dobrze.

 2. ash pisze:

  Pozdro

 3. magik4i4 pisze:

  Ja bym bral dodatkowo pick cavs 2020 np, bo będzie wysoki.

 4. Mrszbk pisze:

  Tylko jaki sens dla LAC ma wzięcie kontraktu Thompsona? Bez picku się nie obejdzie, ale ten Beta to za wysoka cena za jednoroczne wypożyczenie…

 5. Mrszbk pisze:

  Tylko jaki sens dla LAC ma wzięcie kontraktu Thompsona? Bez picku się nie obejdzie, ale ten Nets to za wysoka cena za jednoroczne wypożyczenie…

 6. warmiak pisze:

  DJ i tak odejdzie po tym sezonie więc jakakolwiek wymiana ma sens…. najlepiej za picki !

 7. Endergoth pisze:

  DE Andre moim zdaniem nie odejdzie bo nikt mu nie da takiego kontraktu.

 8. PacMan pisze:

  Coś czuję, że po sezonie Lebron trafi właśnie do Clippers i z Griffinem stworzy super duet (wiadomo, na krótko). Ponoć Lebron chce iść do wielkiego miasta żeby rozwijać swój biznes, myślę, że w Clippers mógłby pokazać swoją wartość. Ciekaw jestem, jaki wynik osiągnąłby na silnym Zachodzie. Nie jestem fanem Lebrona, ale chciałbym go widzieć właśnie w Clippers (jeśli już musi gdzieś odchodzić).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *