Rozkład jazdy 26/03/2017

Witajcie!

1) PHOENIX SUNS (22-51) @ CHARLOTTE HORNETS (32-40) – godz. 19:00

Hornets mają trzy mecze straty do ósmego miejsca i mogą się już pożegnać z nadziejami na play offy. Charlotte ma dość ciężki terminarz do końca sezonu, gdzie oprócz Suns, tylko Nuggets mają bilans poniżej 50 proc. zwycięstw.

Bilans PHX na wyjeździe: 9-28, Streak: 7 porażek
Bilans CHA w domu: 20-16, Streak: 1 porażka

2) BROOKLYN NETS (15-57) @ ATLANTA HAWKS (37-35) – 19:00

6 porażek z rzędu i taki sam bilans jak Bucks. Na ich szczęście mają z nimi tie breaker i są wyżej w tabeli, ale patrząc na to jak ostatnio grają i to, że dziś znowu nie ma Pula Millsapa, gdzie w tym sezonie bez niego na parkiecie są już 0-7, mogą dziś spaść za Milwaukee w tabeli.

Bilans BKN na wyjeździe: 5-30, Streak: 1 porażka
Bilans ATL w domu: 19-17, Streak: 6 porażek

3) SACRAMENTO KINGS (27-45) @ LOS ANGELES CLIPPERS (44-30) – 21:30

Dzięki wczorajszej wygranej z Jazz Clippers zapewnili sobie już awans do play offów i pewnie z zespołem Utah zagrają w pierwszej rundzie, ponieważ trzecich Rockets już nie dogonią, a wydaje się, że spokojnie powinni obronić swoją pozycję przed szóstymi Thunder. Gra będzie się teraz toczyć o to, kto będzie miał przewagę parkietu w pierwszej rundzie. Na razie tracą pół meczu do Jazz, ale mają z nimi tie breakera, wygrywając 3 z 4 potkaniach rozegranych pomiędzy tymi drużynami, co oznacza, że w razie takiego samego bilansu na koniec sezonu, to oni będą mieli przewagę parkietu.

Bilans SAC na wyjeździe: 13-23, Streak: 4 porażki
Bilans LAC w domu: 24-11, Streak: 1 zwycięstwo

4) CHICAGO BULLS (34-39) @ MILWAUKEE BUCKS (37-35) – 21:30

Play offy coraz bardziej oddalają się od Chicago. To już półtorej meczu straty do ósmych Heat, ale jak patrzę na ich terminarz nie są jeszcze bez szans. Kolejne trzy spotkania zagrają z Bucks, Cavs i Hawks (ci ostatni ssą ostatnio), ale później już tylko z drużynami, które o nic nie walczą w tym sezonie (Pelicans, Knicks, 76ers, Nets, Magic i ponownie Nets). Jest jeszcze nadziej, pod warunkiem, że nie zaliczą żadnej wpadki w tych ostatnich spotkaniach, co w przypadku Bulls jest bardzo możliwe.

Bilans CHI na wyjeździe: 13-23, Streak: 1 porażka
Bilans MIL w domu: 21-16, Streak: 3 zwycięstwa

5) OKLAHOMA CITY THUNDER (41-30) @ HOUSTON ROCKETS (50-22) – 21:30

Russell Westbrook vs. James Harden, czyli dwóch najpoważniejszych kandydatów do nagrody MVP w tym sezonie. Zdecydowanie mecz tego wieczoru i jeszcze o przystępnej dla nas porze. Nie można tego przegapić.

Bilans OKC na wyjeździe: 14-20, Streak: 1 zwycięstwo
Bilans HOU w domu: 27-9, Streak: 3 zwycięstwa

6) PHILADELPHIA 76ers (27-45) @ INDIANA PACERS (36-36) – 00:00
Powoli staję się fanem 76ers. Od momentu jak nic już nie muszą, nie tankują grają naprawę fajny dla oka basket. Indiana natomiast męczy niemiłosiernie. Oczywiście że koszykarsko to drużyna ze stanu Indiana ma większy potencjał, ale już nie raz Philla pokazała serce do gry i wcale się nie zdziwię jak dziś znów zejdą z parkietu ze zwycięstwem.
Bilans PHI na wyjeździe: 10-26, Streak: 1 zwycięstwo
Bilans IND w domu: 25-11, Streak: 2 porażki

7) MIAMI HEAT (35-37) @ BOSTON CELTICS (47-26) – 00:00
Szlagier na wschodzie. Miami mimo świetnej passy wciąż ociera się o Playoffs i wcale nie są pewni czy się w nim znajdą. Boston to drużyna z jednym z lepszych bilansów we własnej hali. Czyja determinacja dziś będzie większa?
Bilans MIA na wyjeździe: 14-21, Streak: 1 porażka
Bilans BOS w domu: 26-9, Streak: 3 zwycięstwa

8) MEMPHIS GRIZZLIES (40-32) @ GOLDEN STATE WARRIORS (58-14) – 02:00
Czy tak może wyglądać pierwsza runda Playoffs na zachodzie? Pewnie „Miśki” nie spadną aż na 8 miejsce, ale to właśnie Grizzlies są jednym z bardziej niewygodnych przeciwników dla chłopców z Kalifornii.
Bilans MEM na wyjeździe: 19-18, Streak: 2 porażki
Bilans GSW w domu: 30-4, Streak: 6 zwycięstw

9) NEW ORLEANS PELICANS (30-42) @ DENVER NUGGETS (35-37) – 02:00
Ważne spotkanie dla graczy z Kolorado, muszą wygrać i zbliżyć się do remisu w bilansie zwycięstw i porażek. Na tę chwilę mają przewagę jednego zwycięstwa nad drużyną ze stanu Oregon.
Bilans NOP na wyjeździe: 11-24, Streak: 1 porażka
Bilans DEN w domu: 21-17, Streak: 2 zwycięstwa

10) PORTLAND TRAIL BLAZERS (34-38) @ LOS ANGELES LAKERS (21-51) – 03:30
Portland muszą wygrać i liczyć na porażkę Denver z Nowym Orleanem by przedłużyć szansę na grę w Playoffs.
Bilans PTB na wyjeździe: 15-23, Streak: 2 zwycięstwa
Bilans LAL w domu: 13-22, Streak: 1 zwycięstwo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *