Enbiej Insider: Lakers sprawdzają Donatasa Motiejunasa

Donatas Motiejunas odbył ostatnio work-out z Los Angeles Lakers, jednak nie doszło do podpisania umowy. Jeziorowcy szukają wzmocnień po kontuzji Larry’ego Nance’a, która wykluczy ich skrzydłowego z gry na około miesiąc. Motiejunas jest obecnie niezastrzeżonym wolnym agentem po tym, jak fiaskiem zakończyły się jego negocjacje i testy medyczne z Houston Rockets.
[źródło: Ramona Shelburne/ESPN]

Nerlens Noel uważa, że brak czasu gry w Philadelphii 76ers paradoksalnie sprawi, że będzie jeszcze silniejszy mentalnie.

Ostatnie cztery lata były pełne różnych przeciwności losu, od kontuzji w college’u, przez draft, aż do tej trudnej sytuacji, w której ciągle przegrywaliśmy.

[źródło: Keith Pompey/Philadelphia Inquirer]

Po meczu między Dallas Mavericks a Houston Rockets, Trevor Ariza czekał pod szatnią Mavs, by skonfrontować się z Salah Mejrim. Według skrzydłowego Rakiet, Tunezyjczyk powiedział w trakcie spotkania coś obraźliwego o żonie i dzieciach Arizy, co doprowadziło zresztą do ostrej wymiany zdań i drugiego faulu technicznego gracza Rockets, przez który został wyrzucony ze spotkania. Razem z Arizą pod szatnią Dallas czekali podobno także James Harden, Eric Gordon i Patrick Beverley.
[źródło: Calvin Watkins/ESPN]

Paul George i Nate McMillan zostali ukarani grzywnami w wysokości kolejno 15 i 10 tysięcy dolarów za swoją krytykę wobec sędziów po przegranym przez Indianę Pacers spotkaniu z Chicago Bulls.

Paweł Mocek

Redaktor naczelny Enbiej.pl. Kiedy miał 12 lat obejrzał swój pierwszy mecz NBA, po czym wpadł w nałóg, z którego do dziś nie może się wyleczyć. Sympatyzuje z Miami Heat. Twórca Enbiej Insidera. Prywatnie wielki fan piłki nożnej.

8 komentarzy

 1. Woy pisze:

  informacja dnia dla fanów T/Wolves, Nikola Peković może zaraz przejść na emeryturę, gdyż kolejne zabiegi nie likwidują jego bólu w nodze.

 2. Tommy pisze:

  Housto, (wow) rodzi się team spirit? :-)

  • pop pisze:

   No i co niby chcieli zrobić? Pobić tego wielkoluda? Widać że w mózgach to za dużo nie mają, jeden drugiego zaraża głupotą…

  • alvarinho pisze:

   Bogut sprowadziłby ich ziemię w mgnieniu oka. Wygląda na takiego który potrafi stanąć w obronie kolegów

 3. NYKfan pisze:

  Może mi ktoś wytłumaczyć tą sprawę z Motiejunasem. HOU go wyrównało, poczym stwierdzili, że jednak nie i zostawili gościa na lodzie, a oferta Nets została unieważniona, co więcej nie mogą jej ponowić. I z tego tytułu HOU nie spotka żadna kara jak rozumiem mimo, że wydymali gościa konkretnie. To tak można ? Nikt nie ma z tym najmniejszego problemu ? (liga, związek zawodników) Przecież to jakiś nonsens jest.

  • Nie zapominajmy, że to obóz D-Mo pierw się nie stawił na spotkanie, bo Houston dawało im mniej pieniędzy.

  • iglo pisze:

   houston chciało podpisać motiejunasa, on sie nie stawił na testy medyczne czy cos w tym stylu. To nie wina Houston ze litwin(bardziej jego doradcy) to debil. Teraz może podpisać ze wszystkimi oprócz HOU i Nets

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *