Nike Lil’ Penny Posite “Challenge Red”

O Lil’Penny niejednokrotnie pisałem – początkowo padały pytania, czy ten model zostanie dopuszczony na półki sklepowe, później pojawiało się kilka przeciekowych zdjęć nowych kolorystyk. Dopiero niedawno pojawiła się oficjalna informacja o ich wydaniu. Zostały umieszczone w zestawie z Foamposite, nazwane „Shooting Stars Pack” i sprzedane za horrendalną cenę $500.

Po wydaniu tego zestawu nastąpiło bardzo ciekawe zachowanie nabywców – kupowali oni zestaw, brali dla siebie wyhype’owane Foamposite, a Lil’Penny trafiły na eBay.

Poniższe zdjęcia przedstawiają pierwszą samodzielną kolorystykę Lil’Penny. Została ona nazwana „Challange Red”, ale tak naprawdę są one biało-srebrno-czarne z czerwonymi akcentami.

Ta kolorystyka będzie sprawdzianem dla Lil’Penny – sprzedadzą się jak ciepłe bułeczki, czy będą siedziały na półkach w outlecie w cenie dwukrotnie niższej niż oryginalna ? Cóż, przekonamy się 7 czerwca, ale coś mi mówi, że będzie można je kupić w przeciągu kilku miesięcy za śmiesznie niskie pieniądze.

Premiera 7 czerwca w cenie wynoszącej $180 za parę.

nike-lil-penny-posite-white-metallic-silver-red-release-date-2 nike-lil-penny-posite-white-metallic-silver-red-release-date-1 nike-lil-penny-posite-white-metallic-silver-red-release-date-3 nike-lil-penny-posite-white-metallic-silver-red-release-date-4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *