Wrzuta dnia: LeBron James Show po treningu Heat

heatsEkipa Miami Heat przebywa aktualnie w Phoenix, gdzie 11 lutego rozegrają spotkanie z miejscowymi Suns. Gracze z Florydy w pocie czoła trenują przed starciem z rywalem z Arizony, ale najwyraźniej mają jeszcze siłę na prezentację ekwilibrystycznych zagrań po zakończeniu treningu.

Szczególnie energią tryska LeBron James. Król po treningu postanowił pokazać kolegom z drużyny kilka sztuczek, a Ci z zapartym tchem nie tylko podziwiali jego popisy, ale w mgnieniu oka chwycili za swoje smartfony, aby uwiecznić jego wyczyny. Podobnie uczynili znajdujący się na miejscu żurnaliści i zapewne tak o to też powstał ten o to świeżutki filmik, który znajduje się poniżej.

Miłej zabawy…

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

6 komentarzy

 1. ittam pisze:

  Heh a Dunk Contest to już „fuj”…

  • gratek pisze:

   bo i po co?

  • ittam pisze:

   Może ja mam jakieś średniowieczne podejście, ale jak patrzę na wielkie gwiazdy tej ligi, tą czołówkę która się mieni „The Best From The Best Of All Time” to praktycznie zawsze pojawia się tam hasło Dunk Contest.

 2. marek pisze:

  Pytanie. Co by tam pokazał ??

 3. M pisze:

  Kontrakt z Nike i na treningu w spodniach Adidas?

  • Damian pisze:

   On może mieć kontrakt z Nike, ale to Adidas jest oficjalnym dostawcą odzieży dla NBA i na wszystkich spotkaniach, treningach musi być ubrany w odzież klubową czyli Adidas…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *