Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

10 komentarzy

 1. Sosna1982 pisze:

  Po co się nad nim pastwić? Spójrzmy na wynik. Miał prawo przyświrować.

 2. kurcze pisze:

  Przekozaczył trochę. Śmieszne ale moim zdaniem dobry dunker. Gdyby nie Gay to Will prawdopodobnie grałby w pierwszym. Wciąż niedoceniany ale lubię go.

 3. gabor2 pisze:

  również go lubię, ale tu przesadził :-)

 4. mateuszb90 pisze:

  A ja takich zagrań nie lubię. Tzn. lubię, ale przy wyniku na styku. A tutaj cwaniak chciał się zabawić. Dobrze, że mu nie wyszło. Wysokie prowadzenie nie zdejmuje z zawodników szacunku do rywala i jego poszanowania. Jak zrobi tak przy 90-90, to niech robi to kiedy chce. Ale póki zabawia się przy wysokim prowadzeniu, to nie jest żadna zabawa, a brak szacunku.

  • GeoCeltics pisze:

   Jaki szacunek do rywala.. człowieku, to już zdobywać punktów nie można z szacunku do rywala? Szacunek do rywala nie powinno obejmowac zdobywania punktów tylko zachowanie na boisku, jakieś chamskie faule itd.

   Moim zdaniem dobrze zrobił, jedynie pozostaje żałować że mu nie wyszło. Jakoś nad wsadem George’a każdy sobie trzepał z zachwytu a tutaj jakieś hejty że brak szacunku..

  • mateuszb90 pisze:

   Porównuj paczkę George’a do próby Williamsa :) porównuj George’a do Williamsa :) gra fair play to również szanowanie rywala i granie do końca na jakimś poziomie, a nie robienie sobie jaj. Pozdrawiam serdecznie.

 5. 2utakt pisze:

  bywa i tak, że nie wyjdzie ale brawa dla niego za to co chciał zrobić.

 6. Buk pisze:

  widzę, że teraz jest „moda” na brody…czarni zupełnie jak panienki, ciągle za jakąś modą podążają…

 7. Mario pisze:

  Z czegoś biorą się te efektowne akcje, więc i pomyłki się zdarzają. Brawo za próbę.

 8. znafffca pisze:

  no ciekawe czy shaq z racji swojego spowinowacenia z kings umieści go teraz w shaqtinie ) a co do williamsa to nie ma z czego robić tragedii Mało gra więc chciał zrobić coś żeby znów się głośniej o nim było no i się udało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *