Jrue Holiday kontuzjowany

Najgorszy sezon w historii NBA? Nie tak dawno New Orleans Pelicans wychodzili na parkiet bardzo podłamani stratą Ryana Andersona, ale wychodzi na to, że problemy tej drużyny ciąg dalszy. Jrue Holiday, zdecydowanie najlepszy i najrówniejszy zaraz po Anthonym Davisie aktualnie zawodnik w drużynie Pellies będzie poza grą na dłuższy czas nieokreślony.

Ściągnięty w te lato w zamian za prawa do Nerlensa Noela i bardzo wartościowy wybór w drafcie 2014 z Philadelphia 76ers zawodnik najprawdopodobniej doznał złamania kości piszczelowej w swojej prawej nodze i może go to wykluczyć z gry nawet do wiosny (końca sezonu?). To kolejny ogromny cios.

Ciężko patrzeć wobec takiej straty z optymizmem w przyszłość jeżeli chodzi o drużynę New Orleans Pelicans. Tracąc na większość sezonu (albo i na cały) Ryana Andersona i Jrue Holidaya, którzy byli prawdopodobnie dwoma najważniejszymi zawodnikami obok Davisa w układance trenera Monty’ego Williamsa Pelikany tracą również praktycznie szansę na dostanie się do fazy PlayOffs na piekielnie ciężkim Zachodzie.

Jrue Holiday w kampanii 2013-14 wystąpił we wszystkich jak dotychczas 34 meczach. Grał średnio 33.6 minut podczas których notował średnio 14.3 punktu, 7.9 asyst i 4.2 zbiórki.

Fani Pelikanów wyglądają w tej chwili bardzo podobnie, w tym i ja:

5 komentarzy

 1. NBAfan pisze:

  Masakra z tymi kontuzjami w tym sezonie. Praktycznie co tydzień wypada z gry jakiś gracz formatu All Star.

 2. bulls94 pisze:

  Nie wiem co im jest wszystkim, czy to przez to jedzenie, pogode, jakieś fatum?
  Bledsoe. Holiday, Anderson. Wczesniej Lopez, Horford. Tego się nie da słuchać.

 3. karawka pisze:

  kolej na hardena i dżamesa

 4. Cosmo111 pisze:

  to uczucie jak masz w swoim teamie fantasy cp3, holidaya, andersona i horforda…. bezcenne….

 5. BF pisze:

  o nie, bo jeszcze Pelicans zabiorą pick 76ers (zastrzeżony w #5)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *