Quincy Pondexter wypada z gry do końca sezonu

grizzliesNiestety diagnozy lekarskie nie okazały się zbyt łaskawe dla Quincy Pondextera, który niemal na pewno będzie musiał opuścić resztę sezonu z powodu złamania w prawej stopie, którego doznał w sobotnim starciu z Golden State Warriors.

Początkowe prognozy lekarskie sugerowały, że gracz Grizzlies doznał jedynie skręcenia kostki i powinien szybko powrócić do gry. Badanie rezonansem magnetycznym wskazało jednak złamanie kości i zapewne Pondexter raczej już w tym sezonie nie zagra.

Szkoda, bo gracz ten zaliczał całkiem dobry sezon rzucając 6,3 pkt oraz niemal dwie zbiórki. Niestety zdążył rozegrać w bieżących rozgrywkach tylko 15 spotkań, w których dwa razy wychodził w pierwszej piątce.

To kolejne niepokojące wieści z obozu Niedźwiadków, gdyż aktualnie poza grą są także Marc Gasol (uraz kolana), Zach Randoph, Jared Bayless oraz Ed Davis.

Dziś w nocy Memphis zmierzy się w FedEx Forum z Orlando Magic. Mimo osłabień gracze i trenerzy Miśków nie tracą wiary we własne umiejętności, o czym świadczą ich wypowiedzi…

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *