Marcus Camby straci pracę

Źródła ligowe donoszą, iż jutro kolejny zawodnik pożegna się ze swoją drużyną. Niemal 40-letni Marcus Camby, który powrócił tego lata do Houston Rockets, ma zostać zwolniony przez włodarzy Rakiet.

Camby wciąż nie może dojść do siebie po kontuzji stopy (dokładnie chodzi o naderwaną powięź podeszwy) i to może być ważnym czynnikiem tej decyzji. Były Obrońca Roku z sezonu 2006/2007 w swojej karierze zwiedził 6 klubów, dwukrotnie był zawodnikiem New York Knicks i właśnie Houston. Dotychczas dosyć chętnie był zatrudniany przez managerów, ze względu na deficyt wysokich i defensywnych centrów, ale w związku z kontuzjami jego usługi ucierpiały na jakości. Poniżej najlepsze zagrania Camby’ego z zeszłego sezonu w barwach Knicks. Jak myślicie, czy znajdzie się klub skłonny do jego zatrudnienia – i gdzie mógłby się jeszcze przydać?

MichalSki

Fan Los Angeles Lakers, Kobe Bryanta, potężnych wsadów i brutalnych crossoverów.

2 komentarze

  1. znafffca pisze:

    też jestem zwolennikiem oddania Asika ale przy zauważalnych postępach Howarda w ataku jest szansa że pograją nim trochę na „4” z turkiem na centrze W tym sezonie Omar zarobi tylko 5kk więc nie ma ciśnienia żeby go oddawać tym bardziej że po zwolnieniu Camby’ego będzie dziura

  2. Marcus pisze:

    Każdy chcialby zostać tak zwolniony, kontrakt byl gwarantowany, Camby już przed rozpoczęciem sezonu zgarnia całą gażę za cały, a do tego jeśli się wykuruje ponownie ma szanse na angaż. Czy ktoś wie jak mają się podpisywane kontrakty w trakcie sezonu, bądź na play offy? gracz otrzymuje pełną sumę np. przewidziane minimum dla weterana za rok, czy tylko stawke w przeliczeniu na miesiące jego aktywności?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *