Pierce chce jeszcze wrócić do Bostonu

Paul Pierce dał jasno do zrozumienia, że nie ma pretensji do nikogo z Boston Celtics o to, że wytransferowali go do Brooklyn Nets. Jak sam przyznaje taki jest ten biznes. Pierce nie wyklucza również w przyszłości pracy w tej ekipie.

– Kto wie? Może będę pracował dla Wyca Grousbecka lub Danny’ego Ainge. Wielu graczy nie rozumie tego biznesu. Ja zawsze to rozumiałem. Zarobiłem tutaj wiele pieniędzy. Zaprzyjaźniłem się z wieloma ludźmi, zdobyłem mistrzostwo. Chciałbym za to wszystko podziękować. Jak mógłbym być zły na kogokolwiek stąd? Jestem im wdzięczny – powiedział Pierce.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Były gracz Celtics dodał również, że być może po zakończeniu kariery wróci do Bostonu i otworzy tutaj swój własny biznes, np. bar sportowy.

– Nadal zamierzam utrzymywać moje przyjaźnie. Zamierzam wracać do tego miasta. Kiedy skończę już grać, chcę mieć powód, by tu móc wrócić – zakończył.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *