Felton: Nets nigdy „nie przejmą” Nowego Jorku

Rozgrywający New York Knicks, Raymond Felton stwierdził, że wbrew zapowiedziom Paula Pierce’a ekipa Brooklyn Nets nigdy nie będzie tą najważniejszą w Nowym Jorku. – Oni nigdy nie przejmą miasta – powiedział gracz Knicks.

– Oni nigdy nie przejmą tego miasta. Ponieważ my mamy Nowy Jork w naszych sercach. Oni mają „na klatce piersiowej Brooklyn”, a my mamy „New York”. Taka jest między nami różnica. To miasto nigdy nie będzie ich – powiedział Felton.

Kilka dni temu Paul Pierce stwierdził, że to Brooklyn Nets w nadchodzącym sezonie będą najlepszą i najważniejszą drużyną w Nowym Jorku. Przyznał również, że jego nienawiść do Knicks spotęgowała się wraz z przenosinami na Brooklyn.

– To tylko takie jego gadanie. Ja to wiem, on to wie, wszyscy to wiedzą, że w ten sposób próbuje jedynie nakręcić rywalizację między nami – w prosty sposób skomentował całą sprawę Felton.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *