Irving i Griffin szaleją w amatorskich meczach

Blake Griffin i Kyrie Irving zostali zaproszeni przez Jamala Crawforda na mecz jego ligi amatorskiej „Pro Am” granej w Seattle. Niedawno w tym samym meczu grał KD i zanotował 63 punkty.  Tym razem znów zawodnicy NBA mogli się pochwalić wysokimi zdobyczami punktowymi.

Kilka dni temu Kyrie Irving rozegrał pojedynek z Crawfordem. Kyrie jest świetnym zawodnikiem i tylko to potwierdza na takich imprezach:

Jamal nie zwalnia tempa i praktycznie codziennie rozgrywa takie spotkania. Jakieś dwa dni po spotkaniu z zawodnikiem Cavaliers, zaproszony został Blake Griffin – kolega z drużyny Crawforda. Nie tylko mogliśmy oglądać lob-city całe spotkanie, ale i indywidualne popisy Blake’a i wspomnianego Crawforda. Ciekawostką jest, że obaj w sumie zdobyli w tym meczu 100 punktów. Jamal – 49, Blake – 51.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *