James Harden śpiewa

Przy okazji ostatniej reklamy Foot Lockera, którą mogliście oglądać tutaj, zawodnik Houston Rockets – James Harden „śpiewał” piosenkę w studiu nagraniowym. „Broda” jest zwykle dość zamkniętym facetem, albo lepiej powiedzieć, że mówi wtedy, kiedy potrzeba.

Jak się jednak okazało, zawodnik ma ogromny talent piosenkarski. Mógłbym się założyć, że gdyby za czasów młodości nie wybrał koszykówki, słuchalibyśmy dziś jego kawałków w radiach, internecie, czy gdzie jeszcze można słuchać muzyki.

Jeśli widzieliście reklamę, to kawałek piosenki mogliście usłyszeć. Poszukałem głębiej i znalazłem pełną (czyli nieco ponad półtora minutową) piosenkę.  Jak można zobaczyć, James jest romantykiem, śpiewa o dziewczynie i o tym, że ona na pewno chce zobaczyć jego klatę. Śmiać się nie mogłem przestać przez te 1:40. Kawałek nosi tytuł „Harden Soul”.

Co tu mówić, czekamy na wydanie płyty.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

2 komentarze

  1. ZuySukinkot pisze:

    Tekst pisał Lil Wayne – potwierdzone info.

  2. gd pisze:

    jakby kota rozdzierali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *