Brook Lopez chce być gotowy na obóz przygotowawczy

Środkowy Brooklyn Nets, Brook Lopez ma nadzieję, że zdąży dojść do pełni zdrowia jeszcze przed obozem przygotowawczym swojej drużyny. Podczas tegorocznego offseason przeszedł operację prawej stopy.

– Byłem mocno rozczarowany. Byłem zawiedziony, ale to było najlepsze co mogliśmy zrobić. Przeszedłem zabieg tydzień po zakończeniu sezony, by mieć jak najwięcej czasu na powrót do formy przed nowymi rozgrywkami – powiedział Lopez, dla którego była to trzecia operacja w przeciągu dwóch lat.

Miniony sezon był najlepszym w karierze środkowego z Brooklynu. W całych rozgrywkach średnio zdobywał 19,4 punkty w każdym meczu i po raz pierwszy w swojej karierze został wybrany do meczu gwiazd.

– Czuję się świetnie. Wykonuję coraz więcej ćwiczeń na siłowni, trochę rzucam i wszystko jak na razie wygląda dobrze. Nie trenuję na sto procent, nie skaczę, nie biegam, ale mieliśmy dobry miesiąc w mojej rehabilitacji. Czuję, że będę gotowy na nasz camp – dodał.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *