Kolejna nowość w NBA 2K14

NBA 2K14 zaoferuje nam opcję blokowania wsadów. To kolejna nowość po m.in. dodaniu drużyn z Euroligi. Gra wychodzi 1 października.

 

11 komentarzy

 1. Lokalny Bonzo pisze:

  Byłem oczarowany NBA2k13 na PS3 do czasu gdy odkryłem, że w trybie MyCareer uwaga – NIE DA SIĘ ZDOBYĆ MISTRZOSTWA, gra się zawiesza !!!! Do tej pory z tego co wiem nie naprawili tego, więc szczerze mówiąc mam głęboko w poważaniu następną odsłonę i to czy będę mógł zablokować wsad…

  • nycu pisze:

   jak sie gra na piracie, to nie dziwota…

  • NBAfan pisze:

   Może powinieneś ściągnąć patch? Pamiętam, że w 2k12 na pc też miałem ten problem ale po pobraniu i zainstalowaniu patcha wszystko się naprawiło.

   Ja ogólnie wolę 2k12 niż 2k13. Nie wiem czemu. Po prostu 13 jakoś do mnie nie przemawia.

   Mam nadzieję, że w 2k14 znikną te idiotyczne animacje przy próbie dwutaktu.

   Ps. W 2k14 będzie MyTeam?

  • Lokalny Bonzo pisze:

   Na jakim piracie? Naucz się czytać. PS3. Playstation, oryginalna gra kupiona dzień przed premierą. Do tej pory nie ma patcha na to.

 2. golde pisze:

  Szczerze mówiąc to odsłona 2k13 była rewelacyjna.. nie wydaje mi się jednak żeby w 2k14 były jakieś rewolucyjne zmiany. Z założenia jest zawsze tak , że nowości które zmieniają obraz gry wychodzą co 2 lata. I tak też było do tej pory w 2k, bo kto jest fanem tej gry wie, że nba 2k12 było do dupy…;)

 3. simi pisze:

  wystaraczy wylaczyc autosave i po klopocie :) ja mialem tak samo ale na xboxie 360 :)

 4. frz pisze:

  możliwość blokowania wsadów była juz od odsłony 2k4….

 5. Laska pisze:

  Wkoncu :)

 6. krawiel pisze:

  Ja mam na ps3 problem z trofeami. Nie zalicza mi niektórych -mistrzostwa w trybie Association, Triple double itp. Macie z tym też problem?

 7. Maro pisze:

  dziwna sprawa, yao mi kiedyś w jednym meczu zablokował 3 wsady, a to już było kilka edycji temu. nie byłem wtedy zadowolony, tym bardziej, że nie były to jego jedyne bloki w tym meczu. co do trybów symulujących sezon, od kiedy w trybie kariery durant wrzucił przeciwko moim celtics game winnera równo z syreną w g7 zwątpiłem w nie mocno

 8. kacper pisze:

  Hm..mnie jakoś te nowinki nie interesują. Cały czas gram w 2K9 na PC i nie zanosi się na zmianę. :) Tyle sezonów za mną, tyle transferów między klubami..żal przerywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *