Born to Ball – Eksluzywny dokument o gwiazdach NBA w czasach szkoły średniej

Gorączka transferowa NBA powoli opada, a więc jest to myślę dobry czas, aby przyjrzeć się NBA z troszkę innej perspektywy. Tym bardziej, że mamy za sobą już draft 2013, który zasilił ligę NBA kolejnymi młodymi graczami mogącymi stać się w przyszłości jej gwiazdami. Zapraszam Was na ekskluzywny dokument pokazujący wyczyny gwiazdorów NBA z czasów gry w szkole średniej. Prawdziwa gratka dla koneserów basketu.

W filmie tym zobaczycie choćby Paula Pierce’a, Kobe Bryanta, Geralda Wallace’a, Allena Iversona, T-Maca i wielu innych byłych lub też obecnych graczy NBA, których zagrania na parkietach NBA przyprawiały Was o szybsze bicie serca i którym zapewne kibicujecie od lat. Wszystko to okraszone bitami amerykańskiego producenta Sha Money, który znany jest ze współpracy z 50 Centem czy też The Game’em.  Zatem „Back to tha Skool” – Zapraszam i serdecznie polecam!!!

I jak wrażenia???

No to teraz łapać za piłki do kosza i na boisko :)

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

1 Odpowiedź

  1. Krzychair pisze:

    T. Chandler ofensywnie się zatrzymał na poziomie high school… ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *