Mbah a Moute zawodnikiem Sacramento Kings

200px-Milwaukee_Bucks_svgJak donoszą amerykańskie media, Milwaukee Bucks zgodzili się na wymianę z Sacramento Kings, w której udział wziąłby Luc Richard Mbah a Moute.

Bucks dzięki tej wymianie mieliby zyskać dwa drugorundowe wybory w przyszłych draftach. Póki co, Kozły po stracie Monty’ego Ellisa nie podpisali zawodnika, który mógłby być odpowiednim liderem tej drużyny. Co prawda ostatnio podpisali wolnego agenta, Zazę Pachulię, którego trzyletni kontrakt ma być wart 15 mln$, lecz chyba nie tylko ja odnoszę wrażenie, że Bucks nieco przepłacili tego gracza.

Ekipa z Milwaukee podpisała również O.J Mayo oraz Carlosa Delfino, natomiast Ellis jak pamiętamy – zrezygnował z propozycji Bucks, która dawała mu 11 mln$ na przyszły sezon i obecnie szuka szczęścia w Sacramento, Atlancie, Dallas lub nawet Charlotte!

Mbah a Moute w minionym sezonie notował średnio 6.7 pkt oraz 4.4 zb trafiając 40% rzutów z gry.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

2 komentarze

  1. Taha20 pisze:

    w końcu ktoś mądrzejszy niż czarny murzyn w Kings. Na bank wspomoże, szczególnie w obronie ten team. Jeszcze pozbyć się Thorntona i będzie szansa na wyjście z bycia ogonem NBA.

  2. Woy pisze:

    @Mateusz wydaje się ,że szykują większą kasę na Jennigsa lub ew. sign&trade z Hawks (Jeff Teague)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *