Nowy element w NBA 2K14

nba-2k14-ps3-box-art_1015

Odchodząc trochę od najnowszych newsów i plotek transferowych tego lata, mamy wieści z innej kategorii. Chodzi o serię NBA 2K, która nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, a szczególnie najnowsze wydanie 2K14, którego możemy spodziewać się 1 października. Dziś na przykład dowiedzieliśmy się, że zawodnik Golden State Warriors – Kent Bazemore, który znany jest ze swoich spontanicznych reakcji po punktach swoich kolegów z drużyny, został zaproszony przez ludzi z 2K Sports, aby dodać jego charakterystyczny punkt do gry.

Teraz grając GSW, lub przeciwko nim, patrząc na ławkę rezerwowych można będzie zobaczyć skaczącego  i machającego rękoma ze szczęścia Bazemore’a.

Jak od wczoraj możecie wiedzieć, w NBA 2K14 będziemy mogli też grać drużynami z Euroligi, o czym pisał Paweł tutaj. Poza tym nie wiemy jak na razie zbyt wiele o szczegółach gry, ale z czasem nowości powinny do nas docierać częściej.

To tylko jedna z wielu „cieszynek” zawodnika. Dla porównani, tak robił to w trakcie sezonu:

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

5 komentarzy

 1. mikrofalowka pisze:

  Sacre :D

 2. Sturridge pisze:

  Mam nadzieję, że o Robercie z Miasta Aniołów nie zapomną.

 3. Vulthoom pisze:

  Oprócz Sacre mam nadzieję zobaczyć słynny ‚towel wave’ Patty’ego Millsa :)

 4. Fireclo pisze:

  Dokładnie Sacre i jego rewolwery biją całą resztę hahaha

  Dla porównania :D

 5. Juan pisze:

  Bedzie 2k14 na XP?????????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *