Scalabrine asystentem trenera w Warriors?

brian-scalabrinePo roku przerwy, do najlepszej ligi na świecie ma szansę powrócić nie kto inny jak Brian Scalabrine. Jak informuje Adrian Wojnarowski z Yahoo! Sports, Golden State Warriors prowadzą rozmowy z White Mambą w sprawie zajęcia przez niego stanowiska asystenta trenera.

Warriors w trwającym offseason stracili swoich asystentów, którymi byli Mike Malone (trener Sacramento Kings) i Bob Beyer (asystent szkoleniowca Charlotte Bobcats). W zeszłym tygodniu Scalabrine spotkał się z Markiem Jacksonem oraz władzami zespołu a w ostatnich kilku dniach te rozmowy są kontynuowane.

Gdy rok temu Scal zakończył swoją karierę, Tom Thibodeau zaproponował mu pracę dla Chicago Bulls jako jego asystent, lecz „legendarny” Brian mu odmówił. White Mamba w NBA jako gracz spędził 11 sezonów, w których grał dla Nets, Celitcs i Bulls.

Gdyby ktoś jednak zapomniał już kim jest Pan Scalabrine, proszę bardzo:

 

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *