Carl Landry zostanie wolnym agentem

Golden State WarriorsAgent Carla Landry’ego poinformował media, że jego klient postanowił zrezygnować z ostatniego roku umowy z Golden State Warriors i stanie się wolnym agentem.

29-letni podkoszowy postanowił poświęcić gwarantowane 4 mln $ kosztem długoterminowej umowy. Landry liczy na to, że zarządzający drużynami NBA docenią jego solidną grę w tym sezonie.

Skrzydłowy zanotował w bieżących rozgrywkach 81 występów. Dwukrotnie wychodził na boisko w pierwszym składzie. Zwykle pełnił funkcję zmiennika dla Davida Lee i był kluczowym obok Jarretta Jacka rezerwowym Warriors.

Grając średnio 23.2 mpg notował 10.8 ppg i 6.0 rpg.

Drużyna Marka Jacksona była dla niego czwartym przystankiem w trakcie sześcioletniej kariery. Poprzednio reprezentował również Rockets, Kings i Hornets.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

1 Odpowiedź

  1. ads pisze:

    Bardzo solidny zmiennik pod koszem. Więc na brak zainteresowanych raczej nie powinien liczyć. Nie ma jakiś super warunków, ale inteligencją i sprytem sporo nadrabia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *