Ujiri dostał ofertę kontraktu od Toronto Raptors


Toronto RaptorsGeneralny Menedżer Denver Nuggets, Masai Ujiri dostał ofertę pięcioletniego kontraktu od Toronto Raptors, na mocy którego w każdym roku trwania tej umowy miałby zarobić 3 miliony dolarów. Taką informację podał Chris Broussard z ESPN.

Ujiri, który w tym roku został wybrany najlepszym menedżerem w całej lidze, otrzymując nagrodę Executive of the Year ma do końca tego tygodnia podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości. Aktualnie jest on związany kontraktem z Denver Nuggets, który jednak obowiązuje jedynie do 30 lipca tego roku.

Od pewnego czasu nasilają się spekulacje o jego powrocie do Toronto, gdzie miałby zająć się budowaniem silnej ekipy, mogącej awansować do playoffs. Ujiri już wcześniej pracował w Kanadzie, będąc przez trzy lata asystentem Generalnego Menedżera tej ekipy. Miało to miejsce zanim w 2010 roku przeniósł się do Denver.

Damian Suchan

Od dziecka chciał być jak Allen Iverson, ale zabrakło mu mentora w typie Larry'ego Browna. Od Iversona różni go jednak zamiłowanie do rozdawania asyst. Wychodzi z założenia, że efektowna asysta jest lepsza od każdej ilości punktów. Wielki fan Philadelphi 76ers i koszykówki totalnej w wykonaniu Miami Heat. Czasem coś napisze i ma nadzieję, że ktoś to przeczyta.

4 komentarze

 1. Sadevrian pisze:

  A to nie było przypadkiem ze dwa tygodnie temu ?

  • Damian Suchan pisze:

   Sprawa ta ciągnie się od kilku tygodni i co chwilę wychodzą na światło dzienne nowe spekulacje. Natomiast jeśli chodzi o kwotę kontraktu jaką Raptors zaproponowali to Chris Broussard powołując się na swoje źródła podał ją wczoraj wieczorem.

 2. Sadevrian pisze:

  Na 100 % co najmniej tydzień temu było info o tej kwocie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *