Mała zmiana w Dallas Mavericks

mark-cuban-dallas-mavericksW Dallas Mavericks zostanie przeprowadzona niewielka rewolucja. Właściciel Mavs – Mark Cuban ogłosił na swoim blogu, że chętnie przyjrzałby się ciekawym propozycjom na nowy projekt trykotu dla swojej drużyny.

google.com, pub-2915109786295953, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Miliarder pozwolił poniekąd uczestniczyć w zmianach przeprowadzanych w Dallas i poprosił kibiców, aby zamieszczali swoje wzory na jego blogu. Cuban pisał, że chciałby, żeby nowe projekty wykorzystywały obecną kolorystykę. Na nowe stroje  będziemy musieli jednak trochę poczekać, ponieważ zostaną one wdrożone w życie dopiero w sezonie 2015/16.

Właściciel drużyny z Teksasu zapowiedział także, iż nie obiecuje nagród finansowych, czy nawet posiadania praw, z której autor miałby pieniądze, natomiast zachęca on kilkoma darmowymi biletami. Cuban na projekty będzie czekał do końca maja.

Dla przypomnienia, Mavericks w minionym sezonie z bilansem 41-41 zajęli 10. miejsce w Konferencji Zachodniej.

Mateusz Musiał

Fan NBA od 2010 roku. Najbardziej oddany jest młodym zespołom takim jak Clippers. Wierny fan Chrisa Paula i Derricka Rose'a. Mimo niższego poziomu często bywa na meczach PLK. Miłośnik serii gier NBA 2K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *