Rondo twierdzi, że pokonałby Bolta

Na meczu otwarcia sezonu w American Airlines Arena, gdzie gośćmi byli Boston Celtics w pierwszym rzędzie przy parkiecie siedział złoty medalista olimpijski – Usain Bolt. Nie byłoby o czym mówić, gdyby nie Rajon Rondo, który twierdzi, że pokonałby Bolta w bieganiu. Chciał się nawet założyć o pieniądze.

Rondo mówił nie tylko o Jamajskim sprinterze, ale wspomniał też o LeBronie i Allenie.


Kiedy rozgrywający Celtics został zapytany czy mówi poważnie, odpowiedział: ” To zależy od dystansu. Może i wziąłby mnie na 100 metrach, ale ja spokojnie wygrałbym na 40m.”

W wyścigu bez piłek Rondo twierdzi, ze pokonałby też LeBrona czy Wade’a. Gdy RR został zapytany o swojego byłego kolegę z zespołu – Ray’a Allena ze śmiechem odpowiedział: „Oh. Pokonałbym go biegnąc tyłem”.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

10 komentarzy

 1. dwade pisze:

  just idiot

 2. Jordan pisze:

  może by wygrał, tego nie wiemy :)

 3. M2V3P pisze:

  wcale bym się nie zdziwił, chłop ma nieludzkie przyśpieszenie, do tego Bolt jak na sprintera ma wręcz śmiesznie słabe przyśpieszenie, więc na 40m Rajon, why not?

 4. sdad pisze:

  Są dwa typy zachowań jakie kocham u gwiazd. Albo totalny spokój, wyciszenie albo takie zachowanie jak Rondo! :)

 5. tomtom pisze:

  taaa…pier$#^lenie o szopenie ….

 6. b5 pisze:

  To jak gadka Pudziana o mistrzostwie swiata w MMA

 7. rafał pisze:

  niedokładnie jest to przetłumaczone.

  During an interview with WEEI, Rondo was asked if he could defeat Usain Bolt, who debated that very same topic with RR when the Jamaican sprinter stopped by the C’s locker room once upon a time. „Well, I wouldn’t back down,” he responded. „It just depends on the distance. He might get me in the 100, I might get him in the 40 though.”

 8. goandrewgo@wp.pl pisze:

  To są takie żarty w stylu Rondo… Zawsze z kamienną twarzą..

 9. Doteno pisze:

  Nie takie rzeczy już gracze NBA mówili. MWP stwierdził kiedyś, że pokonałby braci Kliczków i to obu naraz.

 10. mqql pisze:

  Kiedyś była informacja, że na 30m Łukasz Piszczek jest szybszy od Bolta, więc szczerze powiedziawszy Rondo nie byłby bez szans, szczególnie przy słabym jak na sprintera starcie Bolta. Na dłuższy dystans wiadomo, że by przegrał, ale na 40m?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *