Poznajcie bliżej Bernarda Jamesa

Ekipa ze stacji TNT czyli Ernie Johnson, Kenny Smith, Charles Barkley i Shaquille O’Neal rozmawiali o tegorocznym 33 wyborze w drafcie, z którym został wybrany przez Cavs Bernard James. Dennis Scott z NBA TV  przeprowadził z Jamesem wywiad, dzięku któremu możemy go bliżej poznać .

Jest to nietypowy zawodnik NBA ponieważ służył on w Amerykańskiej armii. Zamiast szybko w młodym wieku przejść na zawodowstwo i zarabiać pieniądze, postanowił poświęcić swoje życie dla kraju. To świadczy jak bardzo jest dojrzały. Trenerzy na pewno nie będą mieć z nim problemów.

Adam Wiśniewski

Fan NBA i Miami Heat od 2006 roku, kiedy to D-Wade (mój ulubiony zawodnik) zdobył pierwszy tytuł. Z niegrających już zawodników jestem wielkim fanem Iversona. Obecnie staram się z dnia na dzień polepszać swoją grę. Wciąż czeka na telefon od menadżera drużyny z NBA.

1 Odpowiedź

  1. Lukasinho pisze:

    Dojrzały? Był po prostu głupi. Niech autor wpisu pamięta, że armia usa to coś zupełnie innego niż to co było do niedawna w Polsce. Służą tam wyłącznie ochotnicy i to za godziwe pieniądze. wybrał więc prawdopodobnie mniejszą kasę w imię czego? Służenie w armii kraju, który okupuje inne i zabija setki tysięcy cywili chluby mu nie przynosi. Pomijam już fakt, że służba dla kraju, który dyma swoich obywateli na każdym kroku i jest sprzeczny z ideą ojców założycieli też nie świadczy najlepiej, ale prawdopodobnie jak 99% czarnych jest beneficjentem państwowej pomocy więc tu mógł jak każdy rozsądny człowiek myśleć o swojej kieszeni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *