Mecz wieczoru: Houston Rockets – Seattle Supersonics (play offs 1997)

Panie i Panowie – klasyka gatunku przed Wami. Sir Charles, Hakeem the Dream i Clyde the Glide kontra The Glove & Reignman! Prawdziwe i jedyne w swoim rodzaju gwiazdy NBA końca XX wieku. 7 mecz play offs a więc zapraszamy na nie lada widowisko. Enjoy the game;-)

Woy

Największy i najstarszy Dinozaur na Enbiej.pl, współtwórca strony. Fan koszykówki z końcówki lat '80-tych oraz początku lat '90-tych ; show-time Lakersów czy mocnej defensywy Pistons oraz Knicks. Kibic Chicago Bulls oraz Magica Johnsona czy Scottiego Pippena.

4 komentarze

 1. cynik pisze:

  Moglibyście przystopować z tymi meczami. Kiedy ja to wszystko obejrzę?

 2. lesny(ryj) pisze:

  Smutna sprawa bo pamiętam co się stało w następnej serii. Kibicowałem wtedy Houston. Chciałem finałów Rockets-Bulls i tytułu dla Barkley’a :)

 3. sasoo pisze:

  kibicuje rockets od 93 roku…do dzisiaj żałuje że ani Clyde ani Charles nie dołączyli do Hakeema chociażby w 1990. Jordan miałby 3 tytuły mniej

 4. Szuwarek pisze:

  Ciekawe jak poradziliby sobie gdyby wygrali z Utah. Myślę, że Byki były w tamtym czasie poza zasięgiem nawet ze słabym Longleyem vs Hakeemem. Barkley z Rodmanem pewnie na remis, ale Drexler zostałby raczej poważnie zastopowany przez Pipena. No a na Jordana nie było siły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *