LeBron James wystąpi Konkursie Wsadów?

Autor: Bartek

LeBron James to jeden z najbardziej ekscytujących i efektownych zawodników w NBA. Wiele z jego wsadów, które wykonał podczas meczów przejdzie do historii. Nigdy nie wystąpił jednak w Konkursie Wsadów.
Sama taka możliwość rozbudza wyobraźnię fanów koszykówki z całego świata, bo warunki fizyczne LeBrona Jamesa z pewnością predysponują go do zwycięstwa w tych zawodach. Zawodnik skutecznie jednak unikał tego rodzaju rywalizacji i nigdy specjalnie nie lgnął do Slam Dunk Contest. W 2009 roku zapowiedział, że podczas wyjątkowego Weekendu Gwiazd 2010, rozgrywanego na potężnym stadionie Dallas Cowboys, wreszcie spełni oczekiwania swoich fanów, jednak później się z tego wycofał. Nic dziwnego, że jego kolejna deklaracja o tym, że „nie wyklucza” udziału w Konkursie Wsadów powoduje medialną burzę.

W wywiadzie dla gazety Palm Beach Post „King James” powiedział – Myślałem o tym już niejeden raz, raz wykluczyła mnie z tego kontuzja kostki, a kiedy indziej myślałem po prostu, żeby dać odpocząć swoim nogom podczas weekendu, a potem wrócić ze zdwojoną siłą na sezon zasadniczy. Jednak mówi się, że wiele znakomitości tego dokonało, ja sam przecież to oglądałem…W tej chwili trudno mi powiedzieć, rozważam taką możliwość. Dla mnie to zawsze dylemat. Wiem, że wiele osób ma mnie dość, więc nie chcę na razie niczego napędzać.

Nawet mimowolnie, taka wypowiedź napędzi mnóstwo osób. Obecność LeBrona w Konkursie Wsadów, bez względu na jego wynik, byłaby czymś specjalnym.

6 komentarzy

 1. MrHornik pisze:

  Akurat wynik konkursu wsadów z LeBronem byłby łatwy do przewidzenia…

 2. kuubaz pisze:

  oj myśle że lebron jakby się postarał to mógłby zasłużenie wygrać
  myślę, że w jego możliwości jest np. młynek z linii osobistych a tego w nba jeszcze nikt nie zrobił. Widziałem jak podczas konkursu wsadów James White coś takiego zrobił, a lebron jakby poćwiczył to czemu nie ;)
  http://www.youtube.com/watch?v=kzc0Nj3xIrI
  nawet Lampe się na filmiku załapał hehe

 3. eastz pisze:

  Lebron może po prostu boi się wystąpić i boi się porażki. Kreowany na drugiego Jordana, z iście Jordanowskimi ruchami ,a tu klapa i nie wygrałby SDC .

 4. Wojtek Żuławiński pisze:

  dawać DeRozana do SDC:>

 5. majecha pisze:

  Co za mięczak!!! Konkurs to przede wszystkim zabawa, fajnie go wygrać ale samo pojawienie się w nim nobilituje. Swoją droga z takim podejściem „eee, niektórzy maja mnie dość, eee po co robić zamieszanie,eee jestem siusiumajtek” ten facet ma spore szanse na to, żeby jego paluchy pozostały nietknięte mistrzowskim złotem.

 6. michal pisze:

  majecha – widać jakoś nie darzysz brona sympatią,ja go nie bronię,jednak to co on wyprawia na parkiecie to kosmos – kto w tym momencie w nba jest tak wszechstrony?wyróznia go nie tylko atletyzm ale równiez inteligencja boiskowa,a tak poza tym konkurs z jego udziałem derozanem,andre3000,i igim byłbym miodzio do ogladania,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *