Kyle Lowry ma kłopoty

Rozgrywający Houston Rockets – Kyle Lowry może mieć poważne problemy.  Wszystko z powodu nieodpowiedzialnego zachowania gracza w czasie jednego z charytatywnych meczów rozgrywanych w Las Vegas.  Obrońcy Rakiet grozi pół roku więzienia lub kara pieniężna w wysokości tysiąca dolarów.

Zgodnie z treścią oskarżenia jakie otrzymał zawodnik miał on rzucić piłką w arbitra owego spotkania. Warto dodać, że poszkodowanym jest kobieta. Kiedy odrzuciła ona piłkę z powrotem w Lowry’ego miał on użyć następującego zwrotu:  „B****, meet me outside. I will kick you’re a**’.”

Lowry po całym zdarzeniu przeprosił za swoje zachowanie.  „I’m sorry. I truly apologize for what I did. I let my emotions get the best of me.” W całą sprawę zamieszany jest także Corey Maggette, który wspólnie z graczem Rockets przeprosił sędzinę.

Do całego zdarzenia miało dojść we wrześniu tego roku tuż po zakończeniu jednego ze spotkań rozgrywanych w Las Vegas.  Władzę Houston Rockets póki co nie chcą komentować całej sprawy. Poproszony o wypowiedź w tej sprawie Manager Rakiet – Darryl Morey odmówił komentarza.

Kyle Lowry rozgrywa obecnie jeden z najlepszych sezonów w swojej karierze notując średnio 15,4 pkt; 10,0 as; 6,2 zbiórki.

Rozprawa w tej sprawie ma się odbyć 2 lutego 2012 roku w Las Vegas w stanie Nevada

Paweł Kołakowski

Od lat wierny kibic Houston Rockets i wielbiciel Charlesa Barkleya (głównie z czasów gry w Suns). Wychowany na transmisjach NBA w TVP2 wspominający z łezką w oku te godzinne transmisje w piątkowe popołudnia z komentarzem Szaranowicza i Łabędzia :). Ahh te lata 90-te :)

2 komentarze

  1. GeoClippers pisze:

    Pół roku w pace albo tysiąc dolarów.. Ciekawe co wybierze… ;)

  2. majecha pisze:

    Dostanie ze 30 godz. prac społecznych i zapłaci 500 dolców na jakąś fundację.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *