Skrócone kary Bynuma i Villanuevy. Lakers zwalniają.

Władze NBA przygotowały prezent gwiazdkowy dla kibiców Los Angeles Lakers i Detroit Pistons. Kary zawieszenia Andrew Bynuma i Charlie Villanuevy zostały zmniejszone.


NBA ogłosiła, że ze względu na skrócony sezon, kary dla zawodników, które zostały nałożone przed jego rozpoczęciem zostaną skrócone. Tym samym Bynum i Villanueva będą pauzować odpowiednio w czterech i trzech meczach na początku sezonu, a nie pięciu i czterech.

Bynum został zawieszony za brutalne potraktowanie JJ Barei podczas półfinału Konferencji Zachodniej. Villanueva natomiast za przepychankę z Ryanem Hollinsem z Cleveland Cavaliers, która miała miejsce pod koniec zeszłorocznych rozgrywek.

Z kolei w czwartek, kibice Lakers dowiedzieli się jaki będzie 15-osobowy skład ich ulubionej drużyny w nadchodzącym sezonie. Mike Brown postanowił zrezygnować z usług pięciu będących na testach zawodników, a są to: Gerald Green, Zach Andrews, Chris Daniels, Eliah Millsap i Malcolm Thomas.

Tym samym, swoją szansę otrzyma dwóch debiutantów: Darius Morris, który pokazał się z dobrej strony w pierwszym meczu preseason przeciwko Clippers i Andrew Goudelock.

Kończąc doniesienia z obozu „Jeziorowców” muszę donieść, że Kobe Bryant mimo zerwania ścięgna w nadgarstku, zamierza wystąpić w pierwszym meczu przeciwko Chicago Bulls.

Piotr Gładczak

Miłośnik NBA od prawie 20 lat. Tropiciel ciekawostek statystycznych i wielbiciel NBA lat 90-tych. Nauczyciel WF i właściciel firmy gomaster.pl.

1 Odpowiedź

  1. Bobrzy pisze:

    Mam wrażenie że Kobe zagrałby nawet z połamanymi nogami i pękniętą czaszką, nie pierwszy raz nie czeka na wyleczenie kontuzji tylko rwie się do gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *