Wybieramy poster roku

Serwis GetBangedOn przygotował swoje zestawienie najlepszych wsadów w stylu ‚in your face’, czyli popularnych posterów. Podpinamy się pod ten świetny klip i oddajemy głos w Wasze ręce – który wsad sezonu 2010/2011 był najlepszym poster-dunkiem?

Sonda znajduje się w rozwinięciu wpisu!


Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

10 komentarzy

 1. StroShow napisał(a):

  Brakuje Evans nad Nealem z meczu Kings Spurs

 2. suchy282 napisał(a):

  Jak dla mnie Wade, Wade i jeszcze raz Wade. To co zrobił w tej akcji, to coś niesamowitego. Ależ on ma w sobie energii!. Żadna obrona nie jest w stanie go powstrzymać, jeśli tylko jest zdrowy.

 3. bargnani napisał(a):

  Mój wołt poszedł na Dżejara Smitha chociaż tak naprawdę ciężko jest z tak świetnych dunków coś wybrać.

  Wsad Blake’a to trochę tak jakby w ciągu 2 sekund wszedł na drzewo żeby strącić gniazdo. Może właśnie za rok w SDC lepiej wykorzystać Mozgova, albo po prostu wnieść na halę jakiś baobab zamiast robić szopki z samochodami i chórem…

 4. Geographic napisał(a):

  Jako fan Clippers powinienem zagłosować na Griffina albo na Jordana, jednak przełamałem się i podobnie jak bargnani, zagłosowałem na JR Smitha. Doceniłem tą siłe która zmiotła rywala z parkietu :)

 5. Krzychair napisał(a):

  Moim zdaniem Gibson wymiata w tym zestawieniu, „dunk” Griffina to przecież nie jest tak naprawdę wsad…

 6. Clock napisał(a):

  Brakuje wsadu Bryanta nad Okraforem.

 7. Mac napisał(a):

  Na mnie największe wrażenie zrobili JR Smith, Wade oraz Gibson. wybrać można jednak tylko jednego, więc mój głos otrzymuje ten ostatni ;).

  Pozdrawiam

 8. pitrekk napisał(a):

  Dwight nad Jrue??!! WTF?? kiedy to przeczytalem to pomyslalem ze to jakas pomyłka ale potem stwierdzilem, że nie bede przedwcesnie ocenial bo byc może to był super dunk. Po obejrzeniu jednak mogę z całą odpowiedzialnoscia powiedzieć że ten dunk nie powinien sie znaleźć w tym zestawieniu.

 9. bargnani napisał(a):

  Za rok powinien ktoś spróbować zadunkować nad Bareą! To by był poster.

 10. bulls2006 napisał(a):

  jak dla mnie:
  1. Griffin – niezapomniany, o reszcie się nie będzie pamiętało, choć też były bardzo dobre (drugi i trzeci) lub dobre, ale ten wsad to legenda
  2. Gibson
  3. Smith
  4. Warrick
  5. wade
  6. jordan
  7. Thornton
  8. Howard

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *