Randolph w Grizzlies

Zach Randolph został wymieniony na Quentina Richardsona w transakcji pomiędzy LA Clippers i Memphis Grizzlies. Randolph, który trafił do Clippers zaledwie rok temu aby wypełnić lukę po Eltonie Brandzie musiał zwolnić miejsce w składzie dla kreowanego na nową gwiazdę debiutanta Blake’a Griffina. LA szukało nowego klubu dla 27letniego silnego skrzydłowego od momentu gdy otrzymali nr 1 w drafcie. W drugą stronę powędrował Quentin Richardson, który nie zdążył nawet zadebiutować w spotkaniu Grizzlies. Zaledwie kilkanaście dni temu został wymieniony przez Knicks za centra Darko Milicicia.

Randolph osiągał w poprzednim sezonie statystyki na poziomie 20.8 ppg, 10.1 rpg, ale kontuzja kolana pozwoliła mu na rozegranie zaledwie 39 spotkań.

Richardson natomiast notował 10.2 ppg i 1.6 apg grając średnio 26 minut w meczu. Co ciekawe Richardson zaczynął swoją przygodę z NBA w Clippers, którzy wybrali go w 2000 roku z nr 18 w pierwszej rundzie draftu.

Mateusz Babiarz

Manager i biznesmen, a po godzinach pasjonat NBA. Od lat kibic San Antonio Spurs i Philadelphia 76ers. Fan Popovicha, ostrej gry dawnych Pistons i fryzur Andrew Bynuma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *