Dante Cunningham trafia do Brooklyn Nets

 

Adrian Wojnarowski z… Shams Charania z Yahoo donosi na Twitterze, że Dante Cunningham opuszcza New Orlean Pelicans i trafi do Brooklyn Nets, w przeciwną stronę powędruje guard Rashad Vaughn.

 

Dante Cunningham zażądał wymiany po tym jak do klubu z Nowego Orleanu trafił Nikola Mirotić. W wyniku tego dealu Cunningham stracił miejsce w pierwszej piątce i Czarnogórzec zabrał mu minuty, więc niski skrzydłowy postanowił opuścić Pelicans. Zagrał on w tym sezonie 51 spotkań, w trakcie których rzucał średnio 5pkt, na skuteczności 32.4% co jest sporym rozczarowaniem, w poprzednim sezonie trafiał 39.2% zza łuku. W drugą stronę wędruje Rashad Vaughn, guard który odgrywał minimalną rolę w zespole Nets, zagrał tylko 4 minuty w ich barwach (niedawno trafił tam w ramach wymiany za Zellera).

allan77

Fan Kobego i Jamesa Hardena. NBA zajarany od 2004 roku i T-Mac show z San Antonio. Fan sportów wszelakich, od piłki kopanej, przez futbol amerykański i MMA aż do snookera. Za największą niesprawiedliwość dziejową uważam fakt że sporty amerykańskie muszę oglądać w środku nocy. Black Mamba till I die.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *